BIČIULIS

Alma PAULAUSKIENĖ

Nors šiuo metu Lietuvos motociklininkų sezonas uždarytas, bet patys aktyviausieji iš jų užsiima kita veikla. Viena iš jos rūšių – įvairiausios filantropinės akcijos.

Klaipėdos krašto motomanai, koordinuojami klaipėdietės Astos Mačiulaitienės (onkologinėmis ligomis sergančiųjų paramos akcijos „1000 km vilties“ organizatorė) ir iš Kelmės kilusio Žydrūno Kabailos (asociacija „Lietuvos motociklistų klubas“), ėmėsi gražios iniciatyvos rinkti lėšas Vijurkų vaikų globos namams. Per porą savaičių buvo surinkti 3142 Lt. Šiam tikslui pinigus aukojo įvairių baikerių klubų nariai, pavieniai motociklininkai, geranoriški žmonės. Nupirkta skalbinių džiovyklė, plaukų džiovintuvų ir kt. buities prietaisų, saldumynų, dovanėlių, žurnalo „Geo“ prenumerata.

Na, o įsimintiniausia šios paramos akcijos dalis buvo apsilankymas pačiuose Vijurkų vaikų globos namuose. Praėjusį šeštadienį įspūdingu baikerių klubo „Legacy Vets MC“ duotu autobusu atvyko motociklininkai iš Klaipėdos, Kretingos, Šilutės, Vilniaus, Kelmės. Kaip teigia iniciatoriai, aukojusių ir geranoriškų žmonių buvo tiek, jog būtų vos tilpę į tris tokius autobusus. Atvežtos ir įteiktos dovanos, šauniosios auklėtojos kartu su vaikais susidomėjusiems svečiams aprodė namus, pasakojo apie kasdienį gyvenimą ir šventes juose. Vyko improvizuotos fotosesijos, kartu sportuojama, vaikai pavaišino savo gamintais skanėstais, arbata, o dėkodami apdovanojo svečius šypsenomis, apkabinimais, pačių darytais angeliukais. Žodžiais sunku nusakyti patirtas teigiamas emocijas. Pasak A. Mačiulaitienės, specialiai įrengtas autobusas su garso aparatūra buvo didžiausia vaikų euforija ir lingavo nuo jų gausos.

Ir nors motociklai žiemoja garažuose, o vaikai šįkart nebuvo pavėžinti, smagu, kad rastas kitas būdas, kaip kuo įspūdingiau apsilankyti ir nudžiuginti šių namų gyventojus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA