BIČIULIS

<Gediminas ALIONIS>

Algis KrutkevičiusNuo 1970 m. Kelmėje gyvenantis ir dirbantis Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Algis Krutkevičius praėjusį penktadienį Liberalų sąjūdžio rajono skyriaus, kuriam priklauso 43 nariai, ataskaitiniame susirinkime oficialiai iškeltas kandidatu į Seimą Kelmės vienmandatėje rinkimų apygardoje. Tiesa, tikruoju kandidatu jis, kaip ir socialdemokratė Alma Monkauskaitė, konservatorius–krikdemas profesorius Kęstutis Masiulis, darbietis Borisas Markulis, liberalcentristas Kęstutis Bilius bei kiti, taps likus maždaug mėnesiui iki rinkimų, kai sprendimą priims Vyriausioji rinkimų komisija. Be to, rajono liberalsąjūdininkų lyderis Petras Račkauskas pasiūlytas kandidatu į Seimą daugiamandatėje apygardoje, t.y. bus šios politinės organizacijos sąraše.

Savo ataskaitoje Petras Račkauskas pastebėjo, kad jo ir Algio Prokopavičiaus išrinkimo į rajono tarybą niekas nelaukė.

– Apgailestaujame, kad seni politikai elgiasi negarbingai ir visokiais būdais stengiasi mus išstumti iš rajono tarybos narių,– sakė P. Račkauskas. – Bet nuolatinių tų pačių politikų išrinkimas į rajono tarybą nieko gero neduoda. Tikriausiai jie galvoja, kad yra amžini kaip Leninas, nepakeičiami. Tai veda į išsigimimą. Tačiau mūsų įsiliejimas į rajono politinį gyvenimą sujaukė „miego karalystę“. Siūlome nagrinėti tokius klausimus, kurie yra aktualiausi rajono žmonėms, o iš politikų ir valstybės tarnautojų reikalaujame įtempto darbo.

P. Račkauskas pažymėjo, kad rajone yra kvalifikuotų specialistų stygius, nes gabūs žmonės išvyksta dirbti į užsienį. Svarbu racionaliai įsisavinti Europos Sąjungos ir kitas investicijas, nes ydinga praktika, kai pirmiausia siekiama išleisti pinigus, o nežiūrima, koks iš to bus efektas. Aktuali ir mokyklų šildymo problema.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA