BIČIULIS

Litas2012 m. birželio 27 d., Šiauliai. Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Šiaulių AVMI) informuoja, kad Kelmės rajono 2012 m. sausio – gegužės mėn. savivaldybės biudžeto planas įvykdytas 104,7 proc., gauta 6601,2 tūkst. litų pajamų, t. y. 296,2 tūkst. litų daugiau nei planuota. Palyginus 2012 m. sausio – gegužės mėn. į Kelmės rajono savivaldybės biudžetą gautas pajamas su praėjusių metų to paties laikotarpio gautomis pajamomis, šiais metais pajamų gauta 0,2 proc. arba 14,5 tūkst. litų daugiau.

„Šiaulių AVMI stebina pastaruoju metu spaudoje pasirodžiusi informacija, kad dėl neva gyventojams grąžinamų pajamų mokesčio permokų nesurenkamas Kelmės rajono biudžetas ir dėl to vėluojama išmokėti atlyginimus biudžetinių įstaigų darbuotojams. Taip, tiesa – kiekvienais metais VMI siekia kuo greičiau grąžinti pajamų mokesčio permokas gyventojams, teisingai deklaravusiems pajamas elektroniniu būdu, bet būtina akcentuoti, jog tai daroma tik įvertinus biudžeto pajamas, kad lėšų nepritrūktų savivaldybės“,– teigia Šiaulių AVMI vadovė Zonė Lapienė, apgailestaudama, jog neišmokamų atlyginimų pedagogams ir kultūros darbuotojams priežastimi klaidingai įvardijamas ir permokų grąžinimas rajono gyventojams.

Daugiau informacijos apie biudžetų pajamas galima gauti apsilankius VMI interneto svetainėje www.vmi.lt adresu: http://www.vmi.lt/lt/?itemId=20149.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA