2024-07-14 (Sekmadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

7 thoughts on “Lauko būdelės – it neįveikiamos tvirtovės

  1. mano didelei nuostabai Šveicarijos Alpių gyventojai net nuošaliau vienkiemiuose aukštai kalnuose turi visas komunikacijas. Pasidomėjus pasirodė, kad tai savivaldybės prioritetas aprūpinti savo gyventojus elektra ir vandeniu. 25 procentus įrengimo kaštų moka gyventojas. Mums iki tokios kultūros dar labai toli.

  2. Kiek jau sykių tą yra tekę išgirsti kai pats kiemo šeimininkas išėjęs pareiškia, kad niekam įtakos tai neturi, o ar buvo bent kokie tyrimai atlikti ? Matot Jūs kaip ten požeminiai vandenys susidaro ? Kur teka? Eilinis pabūrimas iš tirščių, kad tik atsikratyti atsakomybės dar dažniausiai pasakoma ”ai bus gerai, nieko neatsitiks”

    1. Vienkiemiuose nei vandens gręžinių nėra, vandenį naudoja iš šulinių, beveik kiekvienas gyventojas turi pasidaręs vandens tyrimus, blogą vandenį nenaudotų, patys sau nekenktų.

  3. Lauko būdeles likviduoti galbūt reikalinga mieste, o kam jos trukdo arba kenkia kaimo vienkiemyje. Jos pastatytos prie ūkinių pastatų-tvartų, o šuliniai įrengti netoli namo. Taip, kad nei aplinkosaugai nei vandens kokybei įtakos neturi. Neperlenkim lazdos, elkimės išmintingai.

  4. Aš manau, kad reikia tik noro iš valdžios pusės ir prisijungusių prie jau nutiestų vandens ir nuotekų tinklų ženkliai padaugėtų. Tikrai, kodėl negalėtų mūsų r. aplinkos apsaugos specialistai daryti patikrinimus su seniūnais, kaip kai kurie gyventojai tvarko nuotekas. O ir Kelmės vanduo kažkodėl nelabai suinteresuotas turėti daugiau klientų. Matyt visiems gerai. Čia tik viešumas ir nepakantumas galėtų padėti…

  5. O pats juokingiausias dalykas, kad kiek tokių atvejų aplink Tytuvėnų ežerus, bet spėkit ar kas nors ką nors daro ? Neaišku kam reikalingas regioninis parkas ir aplinkosaugos skyrius Kelmėje Vytauto Didžiojo g. 59…….. Parodijų parodijos pinigams ”įsisavinti”

  6. o kuom jūs čia stebitės ? Tytuvėnuose prakirstų nuotekų duobių 56564565464651 ir juokingiausiai kad po to patys gyventojai tą š-dą geria, bet ar tai supras kada nors tūpi, atsilikę sovietiūgos ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *