BIČIULIS

Laukiame rekonstruotos pagrindinės Kelmės gatvės

                      Mieli kelmiškiai, mes visi džiaugiamės gražėjančiu savo miestu. Kelmės pagrindinei Vytauto Didžiojo gatvei ir jos šaligatviams jau daug metų reikėjo didelio remonto. Džiaugiamės, kad pavyko susitarti su Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos, buvo skirtas finansavimas šiai gatvei rekonstruoti.

                      Savivaldybė administruoja Vytauto Didžiojo gatvės šaligatvių rekonstravimo projektą. Finansavimas šaligatviams tvarkyti susideda iš trijų dalių: Kelių priežiūros ir plėtros programos, savivaldybės biudžeto ir Europos Sąjungos lėšų.

                      Lietuvos automobilių kelių direkcija atliko gatvės projektavimo darbus pagal visus Europos Sąjungos ir Lietuvos teisės aktų reikalavimus. Projektas aptartas su verslo atstovais ir ūkininkais. Atlikus viešųjų pirkimų procedūras, gatvės ir šaligatvių rekonstravimo darbus pagal atskiras sutartis, sudarytas su Kelmės rajono savivaldybe ir Lietuvos automobilių kelių direkcija, atlieka ūkio subjektų grupė UAB „Kauno keliai“ ir Stasio Pakarklio įmonė.

                      Šaligatvių rekonstravimo darbus numatyta atlikti dviem etapais. I etapas vyks 2017-04-19 – 2019-04-19, šaligatvių tvarkymo darbų kaina 940715,42 Eur. II etapo darbai dar nenupirkti, spalio mėnesio pabaigoje planuojama pasirašyti sutartį, kurios trukmė bus 15 mėnesių su galimybe ją pratęsti 3 mėnesiams. Planuojama II etapo šaligatvių rekonstravimo darbų suma 666000 Eur.

                      Labai gerai suprantame, kad atliekami darbai sudaro nepatogumų. Atsiprašome gyventojų dėl keliamų nepatogumų ir prašome dar kurį laiką turėti kantrybės ir suprasti esamą situaciją. Nepaisant to, kad I etapo sutarties pabaiga yra 2019 metų balandis, didžiąją dalį darbų ketinama atlikti šiemet, t. y. baigti sutvarkyti sankryžą ir išasfaltuoti gatvę. Šaligatvių rekonstravimo darbus planuojama baigti iki 2018 metų vasaros.

Baigus rekonstrukciją mieste bus ne tik suremontuota gatvė, šaligatviai, bet ir pagerės viso rajono įvaizdis.

Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas ANDRULIS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA