2024-07-20 (Šeštadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

4 thoughts on “Vėjo jėgaines gaubia mitai: pasitikrinkite, ar ir jūs tuo tikite

 1. Seni sovietzmogiai dar ne tokiais briedais patiki ir dar visas savo gyvenimo santaupas per ta bukuma praranda tai baisu net pagalvot kokiomis dar fantastinemis nesamonemis tiki kai nesugeba atskirti kur internete patikimas saltinis, o kur ne.

 2. Visa tiesa apie vėjo jėgaines: kenčia žmones, masiškai žūsta gyvūnai (žr. nuo 2.00 min.), o galiausiai savininkams gražaus pelno atnešusios ir atitarnavusios vėjo jėgaines paliekamos likimo valiai (žr. nuo 6.50 min.). Vaizdo įrašas yra prancūzų kalba, galima įjungti lietuviškus subtitrus, tačiau vaizdai yra tokie išraiškingi ir sukrečiantys, jog vertimo nereikia… Greitai tokius vaizdus pamatysime ir mūsų Lietuvoje…
  https://www.youtube.com/watch?v=cMSNvFCVgkU

 3. Pagaliau pasakyta tiesa: „Vėjo jėgainės – tai PARAZITIZMAS”. Ir šis faktas yra moksliškai pagrįstas, nes mokslininkai – profesoriai nustatė ir oficialiai patvirtino, jog „negirdimas” infragarsas žudikiškai veikia net 20 (!) km nuo vėjo jėgainių spinduliu. Vokietijos ZDF dokumentiniame reportaže pasakojama, ką jaučia ir kaip kenčia žmonės, gyvenantys vėjo jėgainių aprėptyje:
  https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=2305RF6k5eY
  https://www.youtube.com/watch?v=ywWNx3OJyuo&t=918s

  1. Ačiū Vytautui,pagarba kovotojams su vėjo monstrais.Susidaro įspūdis,kad Lietuvos piliečiai nelabai valdžiai rūpi,svarbiausia verslas,o ten galimai otkatai,taip ta mūsų Lietuvėlė raudodama degraduoja,gerai kad nors kas pakovoja,sėkmės ir sveikatos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *