BIČIULIS

Loreta DIRBANAUSKAITĖ

Ir toliau nerimsta aistros dėl dviejų savivaldybės nuomojamų automobilių „VW Passat“. Kontrolės komiteto pirmininkas E. Ūksas pasidomėjo visų valdininkų, dalyvavusių automobilių „VW Passat“ nuomos pirkime, privačių interesų deklaracijomis. Išaiškėjo įdomus faktas. Pasirodo Viešųjų pirkimų komisijos pirmininkės R. Sakalauskienės sutuoktinis Virgilijus dirba UAB „Transalda“. Iš šios bendrovės Kelmės savivaldybė ir išsinuomojo du „VW Passat“ markės automobilius.

Praėjusiuose Kontrolės komiteto posėdžiuose buvo diskutuojama, kodėl šį automobilių nuomos konkursą organizavo ne Viešųjų pirkimų, o Turto valdymo skyrius. Tuomet savivaldybės vadovai aiškino, kad Viešųjų pirkimų skyrius nesuspėtų atlikti visų darbų.

Pagal seną tvarką automobilius perka Turto valdymo skyrius, nes, pasak savivaldybės vadovų, šio pirkimo organizatorius Genadijus Šumskis žino visas tokių konkursų plonybes, sertifikacijas ir t.t.

Tačiau, kaip paaiškėjo praėjusiame Kontrolės komiteto posėdyje, G. Šumskis, matyt, visų plonybių nežinojo, nes sertifikacijos buvo sudarytos naudojantis internetu ir jas kopijuojant. Taigi, tą galėjo atlikti ir Viešųjų pirkimų skyrius.

Įdomu ir tai, kad užpraėjusiame Kontrolės komiteto posėdyje dalyvavusi Viešųjų pirkimų skyriaus vedėja R. Sakalauskienė tvirtino, jog šiame pirkime nedalyvavo, tačiau jos parašai ant dokumentų yra.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA