BIČIULIS

Egidijus ŪKSAS

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas

Kelmės rajono savivaldybės tarybos narys Vytautas Barkauskas 2018 m. gegužės 4 d. įvykusiame Kelmės rajono savivaldybės tarybos neeiliniame posėdyje, svarstant klausimą dėl Kelmės rajono savivaldybės mero pavaduotojo skyrimo, vertė išeiti iš posėdžio ir nedalyvauti balsavime dėl mero pavaduotojo skyrimo tarybos narį Edmundą Baracevičių.

TS-LKD frakcijos seniūnas E. Ūksas kreipėsi į Kelmės rajono savivaldybės tarybos Etikos komisiją, prašydamas išaiškinti:

1) Ar tarybos narys Vytautas Barkauskas, versdamas išeiti iš tarybos posėdžio ir nedalyvauti balsavime dėl mero pavaduotojo skyrimo tarybos narį, nepažeidė Lietuvos Respublikos Valstybės politiko elgesio kodekso 4 straipsnio „Valstybės politikų elgesio principai“ 1, 3 ir 5 punktų;

2) Ar savo veiksmais tarybos narys Vytautas Barkauskas nepažeidė Kelmės rajono savivaldybės tarybos reglamento 10 straipsnio 199.1 punkto „tarybos nario teisės dalyvauti savivaldybės tarybos posėdžiuose“;

3) Ar tarybos narys Vytautas Barkauskas savo veiksmais nepažeidė duotos tarybos nario priesaikos, „sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA