BIČIULIS

Ona PETRAVIČIENĖ

Po neeilinio rajono tarybos posėdžio, kuriame vicemeru buvo patvirtintas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Albertas Brazas, šios partijos viduje prasidėjo didelės permainos.

Šių metų sausio 22 d. vykusiame rajono tarybos posėdyje vietoje atsistatydinusio LVŽS nario, buvusio vicemero Izidoriaus Šimkaus buvo prisaikdintas kitas šios partijos narys Šaltenių ūkininkas Edmundas Baracevičius. Gegužės 4 d. vykusiame neeiliniame rajono tarybos posėdyje, prieš patvirtinant A. Brazo kandidatūrą, Edmundas nepakluso savo partijos skyriaus pirmininko Vytauto Barkausko reikalavimui ir su kitais „valstiečiais“ nepaliko posėdžių salės. Tačiau dabar Edmundas nutarė išeiti iš rajono tarybos narių, o savo apsisprendimą aiškina dideliu užimtumu ūkyje…

Panašia priežastimi pasitraukimą iš LVŽS frakcijos seniūno pareigų įvardino ir kitas „valstietis“, rajono tarybos narys Gipoldas Karklelis. Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi dirbantis politikas ir toliau lieka rajono tarybos nariu ir sakė palaikysiantis visus protingus sprendimus. Po G. Karklelio atsistatydinimo iš frakcijos seniūno pareigų seniūno pareigas eina LVŽS Kelmės skyriaus pirmininkas V. Barkauskas.

O štai neseniai vicemeru išrinktą A. Brazą bendrapartiečiai iš frakcijos narių pašalino. LVŽS Kelmės skyriaus pirmininkas V. Barkauskas sakė, kad Albertas iš frakcijos pašalintas už grubius įstatų pažeidimus:

– A. Brazo atvejį galima pavadinti partijos apsivalymu prieš artėjančius rinkimus.

Barkauskas sakė, kad partijos valdyboje bus sprendžiamas ir dabartinės savivaldybės administracijos direktorės pavaduotojos Danutės Laivienės likimas, nes pastaroji šias pareigas užėmė kaip „valstiečių“ kandidatė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA