BIČIULIS

Praėjusį penktadienį įvyko konkursas Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigoms užimti.

Norą jame dalyvauti pareiškė laikinai Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjos pareigas einanti Irena Janušienė, buvusi savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Miklovienė, Šaltenių ir Karklėnų pagrindinių mokyklų direktoriai Vida Kuzminskienė ir Saulius Michailovas.

Pasak komisijos pirmininko – savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Vinco Metrikio, pretendentai buvo gerai pasiruošę ir žinių vertinimai mažai skyrėsi.

Testo užduotį geriausiai atliko V. Kuzminskienė ir gavo 10 balų įvertinimą. Puse balo atsiliko I. Janušienė ir D. Miklovienė, balu – S. Michailovas. Pokalbyje viskas apvirto aukštyn kojom. Čia geriausiai pasirodė S. Michailovas.

Saulius MichailovasSusumavus rezultatus, nugalėtoju tapo S. Michailovas, šiek tiek daugiau kaip puse balo aplenkęs I. Janušienę.

Beje, dar rudenį viešai sklandė kalbos, kad šiam skyriui vadovaus S. Michailovas. Jo kandidatūrą pirmiausia rėmė Liberalų ir centro sąjunga, kuriai vadovauja vicemeras Kęstutis Bilius. Mūsų žiniomis apie S. Michailovo kandidatūrą ne kartą kalbėta ir valdančiosios koalicijos sueigose. O Viešumoje buvo minimos, berods, septynios kandidatų pavardės. Vėliau vieno jų paklausus, kodėl nedalyvavo konkurse pasakė:

– Ar verta? Juk prieš du mėnesius jau buvo žinomas nugalėtojas…

Jei per tris darbo dienas konkurso rezultatai nebus apskųsti, jo laimėtojas galės užimti Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pareigas. Šiandien – paskutinė konkurso rezultatų apskundimo diena.

Saulius Michailovas gimė 1970 metais Lazdijuose. Ten baigęs tris klases, toliau mokėsi Plungės 5–ojoje vidurinėje mokykloje. Taip pat lankė vietos Sporto mokyklą, gynė jos ir tuo metu jau garsėjančios Plungės reprezentacinės krepšinio komandų garbę. Tarnavo sovietinėje armijoje. Po to baigė Kauno kūno kultūros institutą, kur įgijo kūno kultūros mokytojo specialybę. Po studijų dirbo Karklėnų pagrindinėje mokykloje, nuo 2001 metų yra jos direktorius bei dėsto kūno kultūrą. Jo mokiniai sėkmingai pasirodydavo ir rajono, ir respublikinėse varžybose.

S. Michailovas bandė laimę ir politikoje. Yra dalyvavęs rinkimuose į rajono tarybą Krikščionių demokratų partijos sąraše. Bet į rajono tarybą nebuvo išrinktas.

S. Michailovas nėra jokios partijos narys.

„Bičiulio“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA