2024-07-18 (Ketvirtadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

6 thoughts on “Aistros dėl Karklėnų medicinos punkto

  1. Į šventes įteikti gėlių ir šakočių vyksta visas savivaldybès elitas meras,vicemeras,direktorius,direktoriaus pavaduotoja o uždaryti mokyklų ,medicinos punktų siunčia eilinius tarybos narius,nes elitas jaučiasi nejaukiai nuo gyventojų klausimų ir tai gali pabloginti reitingus.Rajono vadovai uźdarant mokyklas,medicinos įstaigas privalo patys vykti ir paaiškinti gyventojams.

  2. Tiek laiko tas med. punktas neveikė. Niekam net nerūpėjo kodėl. Ir bendruomenės vadovui taip pat. Jokių žygių…. Kam čia rūpintis paprastais žmonėmis, tegul jie sau patys savigyda užsiima…. Va geriau kvaila reklama, inkiliukus su politikais pakabinti, nusipaveiksluoti įvairiomis pozomis. Visai nesvarbu, kad nei bendruomenės vadovas nei garsūs politikai dirba ne savo tiesioginį darbą, ne žmonėmis rūpinasi, bet savo reitingais…… Taip ir gyvenam….

  3. Žvyrkelio asfaltavimo į Karklėnus finansavimą buvo numačiusi dar buvusioji S. Skvernelio vyriausybė. Deja bendruomenės pirmininkas nesugebėjo net prašymo parašyti ir gyventojų parašų surinkti. Reikėjo ir savivaldybėje įkyriai pastovėti, kad į eiliškumą įtrauktų. Kur Karklėnų bendruomenės pirmininkas buvo? Senoviniais laikais tokį pirmininką gyventojai su spragilais būtų prikūlę, o dabar dar net užtarėjų randa. Skęskime dulkėse, jeigu nesuvokiam kas gerai , o kas blogai.

  4. Ponas Petrai, Jūs apie Karklėnų pirmininką konkrečiai ? Akivaizdu, jog nesate kraštietis ir net ne iš apylinkių! Karklėnų pirmininkas DARO, ne tik kalba! Ir tai pastebi, dėkoja ne tik karklėniškai. Svetima GĖDA skaityti tokius komentarus! 🤬

  5. Kaip matau,planas buvo toks: padaryti, kad punktas nedirbtų metus ar pan. Per tą laiką gyventojai bus priversti susirasti kur kitur prisirašyti. Kadangi nebus kam prieštarauti punktą galėsime uždaryti. Mūsų tarybinių pensininkų valdžiažmogiai niekaip nesupranta, kad reikia su žmonėmis kalbėtis. Čia jum ne ruzija. Kartais gal tikrai kitos išeities nebėra,kaip tik uždaryti. Bet turėkit drąsos pasakyt žmonėm ir paaiškint. Su sveikatos reikalais pas mus su kiekvienais metais vis blogiau..

  6. Manau, kad galima uždaryti. Bendruomenės pirmininkas irgi nedirba, nieko nesirūpina, tik politikuoja. Jo irgi nereikia, kam užimti vietą jeigu geriau būtų tuščia….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *