2024-07-14 (Sekmadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

3 thoughts on “Brangs rinkliava už atliekų surinkimą. Apmokestinamas žaliųjų atliekų išvežimas

  1. Tokias nesąmoningas skaičiuotes už šiukšles sugalvoja Parnarauskienė pagal mero pavedimą, o valdantieji priešakyje su meru prabalsuoja, nes jų dauguma. Taip ir plaukia šiukšlių laivas. Nieko nuostabaus patys išsirinkot.

  2. Na paaiškimimas labai paprastas…Reikia vietiniam ūkiui kiekvienais metais vis daugiau administracijos narių ir nelabai reikalingų/nekompetetingų darbuotojų išlaikymui.Geriau valytojų priimtų.Švaros bei tvarkos būtų daugiau.

  3. Tai gal gali kas nors paaiškinti, man ,kvailai bobai, kokiu pagrindu vėl ,kaip ir kiekvienais metais, brangsta šiukšlių išvežimas, kas įtakoja eilinį kartą brangimą, nes kuro kainos krito,bedarbystė išaugo ir auga, tai vadinasi, žmonės sutinka dirbti ir už mažesnį atlyginimą, kad tik turėtų darbo, o t.y. DU nereikia didinti, kame problema?Nes man jau atsibodo ta pati daina kiekvienais metais, skaičiuoja ir skaičiuoja, kažkokias nesąmones išvedinėja, ir mes, paprasti žmogeliai, turime mokėti nuolat didėjančius mokesčius.Taryba sėdi ,ko gero pati nelabai suvokia, ką ta Parnarauskienė kiekvienais metais formules ir naujus skaičiavimus išvedinėja.Man jau bloga nuo to raudono pastato, tarybos, kurie nedirba tam , kad mums rajono gyventojams būtų geriau, bet, kaip asilų kompanija, su viskuo sutinka. Geriausias pavyzdys, Kelmės vanduo, nesvarbu, kad tiekia nekokybišką vandenį,už tai gauna baudas, bet mūsų taryba leidžia jiems didinti abonentinį mokestį, gina juos, nors šitie ir nuodija mus. Kelmės rajono tarybai tai ne motais, nes puikiai išmano, kas mus geriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *