2024-06-25 (Antradienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

3 thoughts on “Ekrane – džiazuojanti Kelmė

  1. Savivaldybė skelbė: Nuoširdžiai kviečiame visus švęsti mūsų mylimo miesto 540-ąjį jubiliejų! Šia ypatinga proga kviečiame visus Kelmės vėliavomis papuošti savo namus, įstaigas ir viešąsias erdves. Meras Ildefonsas Petkevičius su oficialiomis Kelmės miesto užsienio partnerių delegacijomis iš Lenkijos, Latvijos bei Ukrainos ir jas lydinčiais savivaldybės administracijos atstovais lankėsi Kuršių Nerijoje, kur, lydimi gido, aplankė pagrindines Kuršių Nerijos lankytinas vietas – supažindino svečius su unikaliu UNESCO paveldo objektu, vietos kultūra, istorija ir tradicijomis.
    Kelmiškiai labai piktinasi. Nuo kada Kelmės valdžia Kuršių Neriją priskiria Kelmės miestui ir jo renginiams. Argi Kelmės svečiams neturime ką nors Kelmietiško parodyti?

    1. Nieko nesuprantat. Va pasivažinėjo, svečiams parodė, kad linksmintis sugeba su degtinėle bendrauti moka. Juk už savivalybės lėšas viskas??? Nesvarbu, kad prisičiudijo kai kurie, bet argi pyksi kai savo miesto šventėje taip, juk Kelmės Nidoje linksminies!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *