2024-06-25 (Antradienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

4 thoughts on “Prie protesto prisijungė ir Kelmės rajono ūkininkai

  1. Visur reklama, darbo mažai, vieni ketinimai. Ūkininkai nusivažiavo visai. Jau konkursą „Metų ūkis“ greitai organizuos žiemą, tada pasėlių laukai, dobilienos geriausiai matosi. Ir toks požiūris visur, laksto reklamuojasi, o rezultatas nulinis…. Tokie viražai atsiliepia ūkininkų pajamoms… bankrotai tęsiasi….

  2. Visiškai sutinku su Jūsų komentaru. Bet rinkėjai labai greitai pamiršta visas nuoskaudas ir vėl lipa ant to pačio grieblio. Renka visiškai atsitiktinius, nepažįstamus žmones į seimą, kurie prižada kalnus nuversti, o kai išrenka, duotus pažadus pamiršta, o tvarkosi tik savo asmeninius reikalus. Tas pats ir su merais. Kad ir dabar, prieš ateinančius rinkimus laksto vėl mero komanda patys vieni, be kitų partijų , vėl naujus pažadus dalina, praeitų pažadų neįvykdę. Tikisi 15 mandatų rinkti. Turbūt sapne jiems prisisapnavo, nejau rinkėjai būtų tokie naivūs.

  3. Išsirenkam neįgalius į valdžią, o paskui skundžiamės. Ar nors vieną raštą žemės ūkio ministrui parašė meras ar seimo narys, kad žemdirbių ekonominė būklė sparčiai blogėja….nėra. Ar susimastė išrinktieji, kad swedbanko Kelmės skyrių neleisti uždaryti, jokio popėrėlio vyriausybei, med. punktai uždarinėjami, slaugos ligoninės. Užtat sau teniso kortai už milijonines sumas… Kokie nuopelnai seimo nario jokio, nes seime vienas su savo intrigom, o kad ką nors pakeisti ten reikia daugumos, kurios jis neturėjo ir neturės…. Kai susivoksime, kad į valdžią lenda būtent nieko padėti negalintys ar nenorintys bus vėlu….bus tik lazda ir terba…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *