2024-07-14 (Sekmadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

7 thoughts on “„Reikia tvirtos daugumos ir stiprios opozicijos“,– teigia meras I. Petkevičius

  1. Meras nežino kas jo savivaldybėje yra miestai ir miesteliai? hahahahaha, pasikonsultuok su savivaldybės vyriausiuoju architektu, netikėli.

  2. Manau pirma reikėtų įsitikinti ar tikrai malonus, ar tikrai doras tik po to balsuoti….. O dėl nusižengimų padarymo, tai vien dumblas, medienos čipsai verti ikiteisminio… Per tokį trumpą laiką daugoka???

    1. Tai kur tie ikiteisminiai, aūū, laukiam tada. Išfyrino Andrulį, išfyrins ir šitą tuomet.

      1. Manau tokie dalykai viešai ir visiems nekalbami. Kitose savivaldybėse už mažesnius nusidėjimus jau tiriama…. reikia tikėti dėlionės vyksta ir čia, nes korupcinės sumos vaikšto didelės….

  3. Meras kaip meras. Kol kas nieko neteisėto nepadarė, jo kritikai iki nesveikumo kimba prie smulkmenų. Iš šalies atrodo malonus, tikėkimės, doras.

  4. Šneka viena, o matome kitką. Visur visiška nekompetencija, negebėjimas dirbti pagal įstatymus. Kaip kitaip, kada komanda suformuota iš niekur kituose partijose nepritapusių, arogantiškų, garbėtroškų. Toliau tęsiama rinkiminė politinė reklama, pagyros, atsilyginimai koncertais už darbą rinkimuose. Lojaliuose apylinkėse brangūs koncertai kokių net rajoninio lygmens renginiuose nebūdavo. Ir ką ten bešnekėti, išlaidavimas tik dėl savo norų ir ambicijų tenkinimo, eiliniai gyventojai palikti likimo valiai. Įžvalgesni dar pries rinkimus perspėjo, kad tai ne ta valdžia kokios mums reikia, kad ištrauktų rajoną iš dugno. Neklausėme, dabar patys matome, kad spartus ritimasis į bedugnę tęsiasi….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *