2024-05-24 (Penktadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

13 thoughts on “Taryboje – diskusija dėl A. Armono

  1. Suprantu, kad žmogui gali būti visai nefaina eiti į konkursą, kai pats sukūrė ir išaugino įstaigą. Juolab, jei yra numanymas, kad savivaldybės atstovas konkurse palaikys kažką kitą. Iš principo tai mintis, kad turi būti atviri konkursai ir turi laimėti geriausias, yra ok. Tik praktikoje Lietuvos valstybinių atrankų sistema dar vis toli gražu to neužtikrina.

  2. Nesuprantu kame probleblema, juk konkursą visada laimi geriausias kandidatas pareigoms užimti. Man tai primena situacija su Tytuvėnų KC, kuomet viena panelė nelaimejusi konkursodirektorės pareigoms užimti (ko gero labai įsižeidė), tėškė pareiškimą ir pareiškė kad išeina iš darbo. Istorija nutyli, kaip jai pavyko grįžti dirbti atgal į KC. Jeigu jūs esate tinkamiausi pareigoms užimti, tai konkursą laimėsite. Ar jus tiesiog įžeidžia, kad yra svarstoma galimybė kitiems žmonėms užimti pareigas konkurso būdu?

    1. Viskas teisinga būtų, jei konkursas būtų paskelbtas ir į Atkočaičio, Čerkausko ir Sakalausko darbo vietas, bet jiems kažkodėl kadencija pratęsta, ir tiek žinių. Beje, o kada konkursus laimėjo geriausi ir protingiausi? Ar čia jūs su ironija parašėte? Ir nereikia įžeidinėti Armono, nes jis nieko iš nieko neprašo, ruošiasi išeiti, ir tiek.

      1. Na jeigu jau „vadan tiesos“ tai atsakysiu, nors noro ir laiko su jumis veltis į diskusijas neturiu. Taigi man kaip žiūrovui ištikrųjų visiškai vienodai, kas vadovaus teatrui, mane kaip žiūrovą domina tik tai, kad teatras kurtų kokybišką turinį. Niekas nemenkina pono Armono nuopelnų, būtent todėl ir sakau, kad nematau priežasčių, kodėl jis negalėtų dalyvauti konkurse ir jį laimėti. Beje aš tirkai mačiau daug konkursų kur laimi geriausi. Šiaip Kelmės teatrui kažkokių tai pretenzijų neturiu, na gal tik epizodiškai. Man gal labiau nepatinka tai kas vyksta tam tikrų miestelių kultūros centruose ir man beabėjo kyla klausimų, kodėl savivaldybė tai toleruoja ar savivaldybės kultūros skyrius nemato, kad turinys kuris kuriamas tuose taip vadinamuose kultūros centruose apgailėtinas. O kadangi visa tai išlaikoma iš mokesčių mokėtojų pinigų, tame tarpe ir mano, tikrai tuliu teisę kritikuoti ir reikšti nuomonę. Turiu nemažai karčių kritikos žodžių tam tikriems KC režisieriams (-ėms) kurie „kepa“ savo kūrinius, “kaip blynus“. Prigamina jie labai daug, bet pats turinys, na labai jau abėjotinos kokybės. Nežinau, gal pas juos/jas tokia filosofija: “paimsime žiūrovus kiekiu”. Ir keista, kad žmonėms sudaromos sąlygios dirbti keliais etatais ir atlyginimai visai tokie, sakyčiau nieko. Bet vat tai ka jie “pagamina” – na sunku rasti visuomenėje priimtinų žodžių kad tai apibūdinti. O rezultatas? Na apsidalina vieni kitus pagyrimo raštais, paploja vieni kietiems, pagiria vieni kitus, kokie jie šaunuoliai, kaip jie garsina Kelmės rajoną ir t.t. Geriau jau jie negarsintų, taip, kaip jie tai daro. Nes po kalėdinio reportažo per televizija Tytuvėnus dabar vadina – “Kaladžių sostine”. Idėja buvo gera, bet kodėl ji buvo neišdirbta, padaryta belekaip, žmonės susirinko, darė, stengėsi, aukojo savo laiką, o gavosi……… Tai jūs ten dirbate, ar tik generuojate visokio plauko idėjas , o paskui pasakojate, kokie jūs šaunuoliai, kaip čia Tytuvėnams pasisekė, kad jus turi. Tai ir kyla klausimas, kodėl mes, mokesčių mokėtojai, turime mokėti už šitas tuštybes? Gal galų gale KC vadovai turėtų “įspirti į užpakalį” , kad iš “Kultūros centrų” eitų kultūra, kad piliečiams būtų skiepijams, geras meninis skonis, meilė savo šaliai, patriotizmas. Galų gale verstu žmones mastyti, turėti savo kritišką požiūri ir nuomone.

  3. Ateina kokios nors partijos narys ir viskas jam aišku…,sumauti diletantai,bent į meno pasaulį nesikištų be išsamaus,bent jau pokalbio su kolektyvu ir t.t. Kaip lengvai galima sugriauti, pabandykite sukurti!!! Valdžiažžž…i

  4. kultūra kelmeje rodo tokie du vaiguvos expertai, kam tas teatras:D:D o ivoškis pagatavas nuolaidu prasyti savo partieciui labai sazininga ir vaiguvos expertei labai patiko:D

  5. Bukas ir bukesnis- tai apie Kelmės valdžią. Viskas tuo ir pasakyta. Svarbu ne kultūra, velniop ir Armoną, ir teatrą, svarbu, kad nuo vogto dumblo laukai derėtų. Ačiū, kas balsavot! Jokio konkurso nelaimėjot, tik melagystėm apmonijot rinkėjus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *