BIČIULIS

<Alvydas GEŠTAUTAS>

Jau rašėme, kad Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų skyriai pradėjo siūlyti kandidatus į šios politinės organizacijos pirmininko postą. Priminsime, dabar jai vadovauja ekspremjeras, opozicijos lyderis Andrius Kubilius. Pirmasis partinį rinkimų vajų pradėjo Trakų skyrius. Čia aiškia persvara tris pretendentus aplenkė Seimo ir partijos vicepirmininkė Irena Degutienė. Nesėkmę Trakuose patyrė 2008-2012 m. mūsų rajoną Seime atstovavęs, o dabar Kelmėje savo biurą turintis profesorius Kęstutis Masiulis, pelnęs vos vieną balsą (kitų šaltinių teigimu – du balsus).

Tuo tarpu gimtojoje Kelmėje profesorių lydėjo sėkmė kur priešingai nei Trakų rajone už kandidatą į TS–LKD balsavo ne visi partiečiai, o tik skyriaus taryba. Kaip mus informavo konservatorių–krikdemų rajono skyriaus pirmininkas Egidijus Ūksas į partijos pirmininko postą buvo iškelta K. Masiulio kandidatūra, už ją balsavo dešimt iš dvylikos posėdyje dalyvavusių skyriaus tarybos narių.

– Kai visi partijos padaliniai pasiūlys kandidatus į pirmininko postą, tuomet sutikusieji kandidatuoti, pradės rinkimų kampaniją. Po jos vyks tiesioginiai partijos lyderio rinkimai, kuriuose dalyvauti teisę turės kiekvienas konservatorius-krikščionis demokratas. O suvažiavimas, vyksiantis gegužės mėnesį tik patvirtins tiesioginių rinkimų rezultatus,– „Bičiuliui“ sakė E. Ūksas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA