BIČIULIS

Loreta DIRBANAUSKAITĖ

Praėjusį antradienį Kelmės mažajame teatre įvyko iš Gruzijos atvykusio režisieriaus Turgay Velizade režisuoto A. Čechovo „Piršlybos“ spektaklio premjera.

Teatro vadovas A. Armonas džiaugėsi, kad spektaklis buvo pastatytas per vieną mėnesį. Dekoracijas spektakliui kūrė dailininkas A. Seselskas, o rūbus – dizainerė I. Šveistienė.

Spektaklyje vaidino Kelmės mažojo teatro režisierius ir vadovas A. Armonas (Stepanas Stepanovičius) bei aktoriai A. Lėščiūtė (Natalija Stepanovna) ir A. Lazdauskis (Ivanas Vasiljevičius).

Nesenstančioje didžiojo rusų klasiko Antono Čechovo komedijoje „Piršlybos“ parodomas rusų bajorų gyvenimas, išjuokiamos tuščiagarbės žmogaus ambicijos ir savanaudiškumas. Šias ydas, nors ir laikinai, užgniaužia visagalis jausmas – meilė.

Spektaklio pradžioje į žiūrovus lietuviškai kreipęsis režisierius T. Velizade linkėjo gerų emocijų.

Režisierius T. Velizade Lietuvoje nebe pirmą kartą. Jo pasveikinti su premjera atvykęs Rokiškio kultūros centro Liaudies teatro kolektyvas džiaugėsi, kad aplenkė Kelmę, nes prieš pusmetį šis režisierius Rokiškyje pastatė spektaklį „Didro“ žymaus gruzinų rašytojo Nodaro Dumbadzės kūrinio motyvais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA