BIČIULIS

Emilija KVIETKUVIENĖ

                      „Muzikos džiunglės“ – taip Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras pavadino startuojantį šiuolaikinės muzikos festivalį, kuris yra viena projekto – renginių ciklo „Tau dovanoju muziką“ dalis, kurią parėmė Lietuvos kultūros taryba, Kražių seniūnija, jo partneriais tapo Kelmės rajono savivaldybė. Festivalio sumanytoja ir projekto rengėja – kultūros centro meno skyriaus vedėja Simona Šarauskienė.

                      Liepos 31 d. vakarą į kultūros centro aikštę rinkosi šiuolaikinės muzikos mėgėjai, festivalio dalyvių – septynių kolektyvų iš įvairių Lietuvos vietų – draugai ir giminaičiai. „Muzikos džiungles“ vedė kražiškis, Vilniaus dizaino kolegijos studentas Rokas Jurgilas. Festivalį sveikinimu pradėjo M. K. Sarbievijaus kultūros centro direktorė Lina Mikalajūnaitė ir Kelmės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Vaida Samušienė. Renginio vedėjas prieš kviesdamas į sceną muzikantus ir dainininkus teigė, kad festivalio muzikos stilius – pats įvairiausias, nuo pop iki roko ir elektroninės muzikos. Simboliška, kad festivalį pradėjo šiauliškių grupė „The Phonic Strings“, kurios vokalistė – Kražiuose gimusi ir užaugusi, Kražių Žygimanto Liauksmino gimnaziją baigusi Vytautė Sakalauskaitė. „The Phonic Strings“ prieš porą metų susibūrusio ketvertuko visi nariai yra muzikos pedagogai. Vytautė su draugais susirinkusiems dovanojo populiarių, visiems gerai žinomų, ir pačios grupės sukurtų dainų. Po šiauliškių į sceną kopė grupė „Neto“ iš Kuršėnų, atlikėjas Justas Juškevičius iš Kėdainių, „Six Feet Apart“ iš Varėnos, „Vanilė“ iš Šilutės, Kelmės miesto jaunimo grupė „Pack of Nails“ (solistas Kasparas Šimkevičius), kurie sukūrė aranžuotę festivalio himnui (žodžiai – Simonos Šarauskienės) ir jį atliko pirmą kartą gyvai scenoje. Paskutinieji pasirodė populiariausio projekto Lietuvoje „X faktorius“ dalyviai – grupė „Intervalai“ iš Kauno. Organizatoriai tikisi, kad šis festivalis taps tradiciniu ir kitąmet himną dainuos visi jo dalyviai.

                      Rengėjai dalyviams įteikė padėkas ir rėmėjų asmenines dovanas. Taip pat pasirūpino pramogomis ir paslaugomis įvairaus amžiaus ir pomėgių žiūrovams – vieni dalyvavo žaidimuose, viktorinose, kiti užkandžiavo, šoko. Renginio pabaigoje vedėjas Rokas Jurgilas dėkojo rėmėjams: Nerijaus Šarausko vertimų biurui, grožio namams „Trys sesutės“, „Justudijai” už sukurtą festivalio logotipą, Živilės Gaveikienės individualiai įmonei už sukurtus suvenyrus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA