2024-07-18 (Ketvirtadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

23 thoughts on “Atviras laiškas merui I. Petkevičiui ir vicemerui K. Biliui

 1. Tuos pensininkus seniūnus, kurie minimi, sąžiningumo dėlei reikėtų atleisti. Jei jiems tikrai buvo pasarytos išimtys, tai ir kiti galvoja, kad galima, o tada ir prasideda žaidimas ,,tam-anam”.

  1. Žydų niekas čia nepajudins, lietuviški runkeliai stipriai įaugę ….

 2. Įstatymai kam kuriami? Kai valdė socdemai, rimtesnių straipsnių ,,Bičiulyje”, kritikuojančių valdžią, nebuvo (išskyrus Dirbanauskaitės), o dabar pramušo? Kiek neskaidrių konkursų, protekcijų būta. Šito mero partija skysta, kaip ir paskutiniai teatro spektakliai ar šis ašarom pritvinkęs tituluotas laiškas.

  1. Manau, kalba eina ne apie partijas, o apie požiūrį į talentus, į vyresnio amžiaus žmogų. Kita vertus, kas yra vertingesnis: socdemas, niekada nekeitęs kailiuko, ar tokie kaip Petkevičius, pabuvoję kone visose partijose, kokios tik yra buvusios?

 3. Reikia pripažinti režisieriaus atvejis išskirtinis. Padorumo, jautrumo šiuo klausimu nerasta. Savivaldybės vadovų tarpe demonstruojama „valdžia“, be išmanymo. Tačiau reikia nepamiršti kokiais metodais vadovavosi „buvusieji“ socialdemokratai būdami valdžioje. Kiek žmonių nuoskaudų, ašarų, išliejo susidorojami asmenys. Tiek metų savivalės, kažkodėl užtarėjų nebūdavo daug. Neaiški ir dviprasmiška viešąją nuomonę formuojančio laikraščio pozicija. Sunku suprasti, kad kai kurie „saviškiai“ perdėtai ir nepelnytai palaikomi, o oponentai juodinami. Nesuprantama, kodėl šio laikraščio darbuotojas atvirai reklamuoja režisieriaus skriaudėjų atstovą dabartinės daugumos „siloso kvapo“ A. Brazą. Gal vertėtų apsispręsti ir vertinti bei reklamuoti pagal padorumo lygį, kompetenciją, sugebėjimus. Čia akivaizdus dviveidiškumas. Padorumo reikia visur.

 4. KRISTUPUI. Pagal jūsų pasisakymą matosi didelės plūgo rankenos, išlindusios iš jūsų kišenių.

 5. Ponia Ona, nereikia savęs statyti į vieną lygį su tokiais žmonėmis, kaip E.Hemingvejus, O.Vaildas, V.Hugo…….net iki Žemaitės toloka. O apie talento buvimą sprendžia žiūrovai, skaitytojai……,o ne autoriai. Manau truputėlis savikritikos niekada nepakenktų.

   1. Ponaiti Jonuk, jeigu jau vakaras pavirto į literatūrinį. Ši frazė priklauso vienam A.Gribojedovo knygos „Vargas dėl proto” personažui. Paskaitykite, labai gera knyga, be to tai pasaulinės literatūros klasika, o kaip ir iš kiekvieno klasikinio kūrinio mes galime pasisemti daug įdomaus ir naudingo. Dar parekomenduočiau Jums perskaityti F.Dostojevskio „Idiotas”. Gero skaitymo

    1. Tai vadinasi Jums patinka rusų klasikų rašliava, tai nepavadinčiau „vata”, bet netoli. Jumis turi susidomėti tam tikros saugumo organizacijos….

     1. Nežinau ką jūs turite omenyje sakydamas „tam tikros”, kas liečia Lietuvos Respublikos tarnybas, tai jau daug metų dirbu Lietuvos Respublikos labui. O su visom kitom „tam tikrom”, manau išsiaiškins VSD, kontžvalgybos darbuotojai. Jie puikiai išmano savo darbą ir manau tiek mane, tiek visus kitus pilis jūs, netgi tokius riboto intelekto ir pažiūrų piliečius apsaugos nuo „tam tikrų” organizacijų. Nes jie kaip ir aš davė priesaiką Ginti Lietuvos Respublika ir jos piliecius tiek nuo išorės, tiek nuo vidaus priešų.

 6. Būk nors vokietis, vistiek būsi tik Jonelis durnelis, su kuo ir sveikinu.

 7. Būk nors vokietis, vistiek būsi tik Jonelis durnelis, su kuo ir sveikinu.

  1. Būk nors vokietis, vistiek būsi tik Jonelis durnelis, su kuo ir sveikinu.

 8. ….o kas nepatiko A.ARMONUI ????? Ar kad atleido ?????, ogi ateina laikas visiems.Nenoriu veltis į diskusijas,bet juk galėjo pereiti A.ARMONAS į režisieriaus vietą,juk atsilaisvino…….Bet ne lygis…..Vis nori ” vadovauti „.Tai gal geras draugas aktorius BUDRAITIS priims į savo gretas ???Juk A.ARMONAS tiek nuopelnų jam priskyrė,prigyrė,kad tik gautų garbės piliečio vardą ????? KELMĖS RAJONAS ŽEMDIRBIŠKAS.TAD LEISKIME UŽSIDIRBTI PENSIJAS IR KITIEMS.O NESAKYKIME,KAD NĖRA KAM DIRBTI ???? NEPAKEIČIAMŲ N Ė R A.

  1. Nu jo… Į kultūrą – pensijos užsidirbti. Tai gal geriau į merus, ar vicemerus, tai pensijos dar didesnės bus. Va tokie rinkėjai tokius bukus senukus į valdžią ir atveda.

  2. Pagal jūsų pasisakymą matosi dideės plūgo rankenos, išlindusios iš jūsų kišenių.

 9. Skaitydama šį atvirą laišką dviem rajono valdžios senukams, kažkodėl pirmiausiai prisiminiau šviesios atminties Vlado Kalvaičio knygos pristatymą Tytuvėnuose, į kurį atvyko ir K.Bilius, o kaip valdžios atstovas gavęs žodį maždaug taip kalbėjo: „Ačiū už nuostabią knygą, už teisingai išdėstytas mintis, už puikų stilių… Tiesa, aš dar knygos neskaičiau, bet pažadu tai padaryti…” Tad dabar ir viliuosi, kad jis, atleidęs Armoną, pažiūrės ir nors vieną jo statytą spektaklį. Būtų šaunu, jei pažiūrėti drauge pasikviestų ir kitą senuką, Ildefonsą.

  1. Va cia tai geras. Ir kaip pavadinti toki pasisakyma? Visisku bukumu?
   Aciu kad pasidalinot, nes kaip ir as, daug kas to nezinojo

 10. Ačiū. Labai ačiū. Apmaudu ir net pikta, kai du seni analfabetai vertina ir teisia kultūros žmogų, kurio lygio jiems niekada nepasiekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *