2024-04-13 (Šeštadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

12 thoughts on “Seniūnijų pertvarka sulaukė pasipriešinimo

 1. Buvo laikai, kai socdemai su liberalais būdami valdžioje, jungė rajono savivaldybėje įvairius skyrius į krūvą, kad galėtų sujungus pasodinti savus į šiltas kėdes ir galėtų Euriukus ”stumdyti”.O dabar atėjo laikai, kada dabartinė daugumos valdžia nori sujungti seniūnijas, kad pasodintų irgi savus į kėdes. Nieko nuostabaus, nes dabartinė valdžia dirba tik dėl savų, o ne dėl visų gyventojų. Dabar kabina makaronus ant ausų įvairiais pasiteisinimais ir kad ateinančiais rinkimais vėl būtų valdžioje. Nes dabar labai jie nosis pakėlę, kad gyventojai taip šauniai pabalsavo ir su niekuo dabar nesiskaito. Pavyzdys, Tytuvėnų gyventojai. Žurnalistė tikra šaunuolė, kad užrašė gyventojų išsakytas nuomones.

 2. Ar tik nebus ne kurie komentatoriai kažkokių neaiškių pavasarinių grybukų užvalgę, kad akivaizdžiai važiuoja su burokais į malūną – patys žmonės išsirenka nedorai besielgiančią valdžią, o kaltas lieka laikraštis. Kitąsyk pamąstykit prieš mesdami į urną biuletenį ir tada nereikės piktintis.

  1. Anądien kalbėjomės platesniame rate… liūdna dėl tokios nekompetentingos valdžios. Dar nesiorientuoja ką turi veikti (žinoma be susidorojimų). Bet tokia valdžia neatsirado iš niekur. Prieš tai buvę socialdemokratai su pirmininku priešakyje apsitapšnojo galutinai…. ir atėjo bele kas…. patys rinkėjai dabar „pimpačkiukais“ vadina. Gyventojai patikėjo melaginga reklama tame tarpe ir „Bičiulio“. Kad ir dabar Žemaitaičiui seime atimta neliečiamybė, o laikraštis tyli. Diskusijos jokios. Nežinodami žmonės už tokį gerietį vėl balsuos… Tendencijos irgi nesmagios. Geštautas nuolat reklamuoja Brazą, visi žinome, kas jo draugai, ką jis atstovauja ir koks požiūris į karą Ukrainoje. Tad kitoje kadencijoje gali būti išrinkti visiškai prorusiški politikai. Pas nuomonės formuotojus nėra jokios atsakomybės, padorumo. Gyventojams belieka vienintelė viltis viešinimas.

   1. Nurodykite sprendimą , susijusį su parama Ukrainai,kuriam Brazas nepritarė. Nurodykite kur ir kada jis smerkė Ukrainą ir liaupsino Putiną..Manau, faktų neturite, todėl ir savęs neįvardinate.

    1. Iš pokalbio sueigoje supratau, kad atsakingos tarnybos apie tokią veiklą yra informuotos, o dabar teikiama smulkesnė informacija apie bendraminčius. Tik nesuprantu susierzinimo tuo kas Kelmėje seniai žinoma!

  2. Rašote, kad pamąstyti prieš metant biuletenį į urną. Taip, tai tikra tiesa. Būkim biedni, bet teisingi. Tarkim, daug anksčiau žiniasklaida padaro savo darbą. Teigiamai, palankiai viešina mažai žinomų, o gal ir gerai žinomų, neturinčių autoriteto, kompetencijos į vienokias ar kitokias pareigas, kandidatus. Savaime suprantama, viešinimas yra verslas. Kaip liaudyje sakoma, kas muziką užsako, tas ir susimoka. Štai ir visa politika.

 3. pritariu, kad tylėti jau pavojinga, labai jau užvaldė viską.Labai autoritetinga delegacija ( ypač tie 4 iš kairės) .Teisiog norisi prisiminti gruzinišką posakį „ aš viršininkas – tu durnius” taip ir pas mus. Kaip nutarė pimpančiukai taip ir bus. Bet šaunuoliai tytuvėniškiai, turite atsilaikyti. O iš tos serijos viena boba sakė, tai didysis politikas, Tadas be penkių minučių Liolių senelių namų direktorius. Va tau ir devintinės, ir patirties vienų metų pakanka, ( vadovavo jaunimo tarybai) ir patirties nereikia. O ir per nepilnus vadovavimo metus jau bus ŠEŠTAS savas.
  O žurnalistė Dirbanauskaitė šaunuolė, rašo aiškiai ir be jokių ten. Juk jai dažnai tenka net sveikatos ir socialinių klausimų komiteto pirmininkui susiprasti kur jis randasi ir pan.

  1. …….LIOLIŲ SENELIŲ NAMAI PRAPULS,SU TOKIU DIREKTORIUMI…DAR DRUSKIS REIKĖTŲ NEMAŽAI SUVALGYTI,KAD IR NESVEIKA..

 4. Tikra tiesa, laikraštis palaiko draugus, o gal labiau turtingus…? Todėl aišku kaip dieną, kad į visų lygių politiką pakliūna ne padorūs ar gyventojų gerai vertinami politikai. Reklama didelė jėga, o jeigu ji tendencinga…? Todėl turim ką turim!?!?!?

 5. Išrenkame į valdžią tokius, kuriais paskui esame nepatenkinti, bet tiesos prieš rinkimus apie besiveržiančius valdžion politikus nežinome. Kad „Bičiulis“ neatlieka visuomenės informavimo įstatyme numatytų funkcijų žinoma jau seniai. Greičiau tai laisvamaniai, labiau remiantys tik vieną iš politinių partijų. Dažnai nutylintys kai kuriuos reikšmingus visuomenei įvykius, net nežinia dėl kokių sumetimų….. Pastaruoju metu iš kai kurių laikraščio darbuotojų pastebima suaktyvėjusi prorusiškų, nuteistų politikų, vaizdinė reklama. Atsiliepimai facebooko profilyje ištrinami. Slepiami aktualūs rajono žmonėms įvykiai, pvz:. visiškai slepiama ir neviešinama, kad iš Seimo nario R. Žemaitaičio atimta teisinė neliečiamybė? Kitas Seimo narys kelmiškis K. Masiulis be skrupulų asmeniškai sau pirko brangias pirkinius iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų, kurias vėliau teko gražinti. Jis praeitoje kadencijoje savo „nudreižtą“ mašinytę remontavo tiek gausiai (išleista virš 30000 eurų), kada automobilių salone naujas NISAN pigiau kainuoja. Labai trūksta informacijos apie nekompetentingą, netgi nusikalstamą dabartinės daugumos savivaldybės taryboje veiklą. Pradžioje trumpai tiek, manau ateityje teks labiau pasisakyti, nes tylėti jau darosi pavojinga.

  1. Kad rašė apie tą Žemaitaitį, ir ne sykį, gal neskaitėt. Juk ne laikraštis išrenka valdžią, o mes visi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *