2024-06-25 (Antradienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

5 thoughts on “Gyvenimas su melodramos akimirkomis

  1. Ar čia ne tas Brazas iš valdančiosios daugumos, kur kartu su meru Petkevičiu dumblą neteisėtai pasisavino? Liūdna kada ir tokį šūdą į savo žemes veža slėpdami nuo visuomenės.

  2. ne tik reklama, bet ir daug parašyta ne tiesos. Pagrazinta situacija. O kas dėl patrijotiškumo, tai patrijotiškumas ne tai valstybei kurioja gyvena. Rusija pagal juos pati geriause.

  3. Siloso kvapas
    Čia dar vienas pavyzdys, kaip žurnalistas Geštautas jau antri metai „stumia“ į Kelmės politikos elitą A. Brazo asmenybę. Nežinia už kokius pinigus tai daro, bet kvepia neskaniai. Daroma reklama pakankamai profesionaliai. Sveikinamas Rotary klubo narius patalpina nuotrauką, parenkama tokia kur yra nominantas, bet būtinai pirmame plane ir brazas. Dabartinis straipsnis, beje jau nežinia kelintas, irgi žurnalisto etikos gėdos vertas darbas. Reklamuoti tokius, kurie nepasižymi lietuviškumu, yra žemos moralės, tai paprasčiausiai amoralu…. argi nematoma, koks beatodairiškas troškimas būti valdžioje, neturint tam jokių įgūdžių, tik užsakomasis rusiškas tikslo siekimas. Iš laikraščio pusės, akivaizdus užslaptintas protegavimas, tokių kurių neturėtų būti, kurių turėtume šalintis, o ne aukštinti…. deja kaip sakiau neskanus kvapas sklinda iš čia….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *