2022-12-02 (Penktadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

4 thoughts on “Kaip rajono politikai Užvenčio turgų brangino

  1. Na tikrai ne kokia turgavietė. Nors baldus vežioti ir pardavinėti sudėtinga, juolab surinktus nuolat transportuoti ne itin gera idėja. Tačiau ko gero yra paklausa, jei tokiu būdu prekiaujama. Mes tokius daiktus visad renkamės internetu ar fizinėse parduotuvėse

  2. nezinau atvejo, kad rajono politikai butu renge nors viena sprendima. jei patys nerengia, tai nepasiruose priimineja sprendimus.

  3. Gerai, kad mes prekeiviai esame kantrūs. Bet kantrybė jau baigiasi. Juk tam ir mokam mokesčius, tvarkyti turgavietę, statinius, gerinti gerbūvį. Tai kur tada seniūnijos surinkti mokesčiai nuplaukia. Juk turgavietė gyvuoja, tarkim apie 30 metų. Jau tas turgus turėjo būti auksinis, nes per tiek metų tam reikalui kiek surinkta galybė lėšų. Nors būtų kažkas atnaujinta nuo įrengimo. Tai kur dingo iš mūsų surinktos lėšos. Reiškia lėšos nebuvo naudojamos pagal paskirtį, o išbarstytos šen bei ten. Tik seniūnai keičiasi, o turgavietės padėtis negerėja. Iš esamos padėties matyti, kad seniūnai nesilankė ir nesilanko turgavietėje. O liūdna, juk pinigus patys suvežame, o dėmesio nesulaukiame.

  4. Keistai atrodo, kad Tarybos sprendimai yra priimami neparuošti, neišnagrinėti ir po trumpo laiko jie yra keičiami.Ir taip ne pirmą kartą… Rezultatas – skriauda rajono gyventojams, prekybininkams…ir rajono politikams, nes reikia vėl iš naujo ruošti sprendimų projektus (o gal jiems gerai,nes daugiau klausimų, daugiau sugaištama laiko,bet ir daugiau atlyginimo). Manau,kad pats laikas išsiaiškinti priežastis dėl ko yra prastai parengiami rajono Tarybos sprendimų projektai ir skubiai jas šalinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *