2024-04-24 (Trečiadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

13 thoughts on “Politikų šou prie karšinčių lovų

 1. Klausimas Žemaitaičiui- ar jis kėlė kada klausimą komitete dėl Tytuvėnų slaugos skyriaus, ar prašė pinigų jo išlikimui? Kaip dabar suprantam, jis yra ne eilinis pieška Seimo sveikatos komitete, o Matulo pavaduotojas. Panašu, kad ne, antraip būtų gyręsis iki negalėjimo. Tada klausimas kodėl nekėlė? Matė kad beviltiška, bet vis tiek atvažiavo erzinti žmonių?

  1. Ateina mesijas. Sklando kalbos, kad šis ponas po Petkevičiaus kadencijos jį pakeis. Ateis mesijas ir išgelbės rajoną. Tada prasidėtų tikras gyvenimas, tuščių pažadų upėmis tekėtų.

 2. Įdomu kur tie statytojai, dabar vien tik griovimai? Turtingųjų nuostatos visada būtent tokios, neapsimoka, o eilinių gyventojų poreikių ar paisoma? Net nebejuokinga darosi, kad per metus sugriauti ruošiamasi tai kas kurta ilgus metus.

  1. Tai kad niekas negriūva, kaip dabar darosi aišku. Tik keletui ponių bus truputį ne taip patogu.

 3. Ačiū už straipsnį. Dabar viskas tapo aišku. O tai skleidžiami įvairūs gandai, žmonės gąsdinami, į namus skambinama. Sakė, kad ir poliklinikos nebeliks jei nestreikuosim. Pasirodo buvo kitaip. Kelioms moterėlėms reikės į Kelmę važinėti, tai ir sukėlė paniką

 4. Visa laika ligonine buvo gera, o dabar atsirado kas nori situ patalpu, paversti sau naudinga linkme, nebezino debiloidai kur ka padaryti savo naudai, pirma tie politikai ar valdininkai tegu paziuri, kaip geriau atgaivinti, ir renovuoti sita pastata, tada nebus daug islaidu ar kaip sakoma pelesio, pamastykit kur visi vaziuos pas daktaru? I kelme? Raseinius? Ar visi tam tures tiek investiciju? Sakot autobusai nemokamai veza, kiek kartu jie veza per diena? Paliekat Tytuveniskius likimo valiai, blet pamastykit apie savo tevus, artimuosius jus vadinami politikai is didziosios raides.

  1. O tamsta „blet” truputį luktelk ir matysi kam tos patalpos atiteks. Ir tada žinosi, kas tas „blet”.

 5. Negirdėjau, kad ministras būtų džiaugęsis. Bet aš pats džiaugčiausi, jei jis mažėtų amžinųjų pašalpinių šeimose.

 6. Tai karalius buvo nuogas, ania? Gėda tokiems politikams, kurie net akivaizdžios tiesos nedrįsta į akis pasakyti.

 7. Taigi kaip tą teisybę pasakysi, juk kas bebalsuos už tuščius pažadus. Uždarė knygyną, Swedbanko Kelmės skyrių, dabar Tytuvėnų palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių, eilėje laukia dar daugiau nemalonių siurprizų. Nekankinkim seimo narį, ką jis vienas be komandos gali….. sako jam prie ministerijos durų tik pastovėti leidžiama… sprendimų jokių nebus, tik kam reikėjo tiek žadėti, įtikinėti. Tenka tik apgailestauti, kad patikėjome pažadais kuriems nelemta išsipildyti…..

  1. Taip, netrukus ir Vaikų skyrių Kelmėje uždarys. Ir tai kuo puikiausiai žino ir meras, ir Seimo narys. Nėra vaikų ir uždarys. Bet tyli, nes net žadėti nebegali. Esmė ir yra: kam reikėjo žadėti, apgaudinėti žmones. Būtų garbingai pasakę, tai ir patys šiandien kitaip atrodytų.

   1. Kodėl teigiat, kad Seimo narys nieko negali? Užuot tuščiai po kaimus lekiojęs, galėtų vaikų gimstamumu pasirūpinti. Vyras gražus, vaikai ne špėtni būtų. Tada nereikėtų nei Vaikų skyriaus, nei mokyklų uždarinėti, o ateityje- ir slaugos skyrių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *