2024-07-18 (Ketvirtadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

13 thoughts on “Kelmiškiai piktinasi slidžiomis gatvėmis, seniūnas – gyventojų batais

 1. Kam tuos dikaduonius iš seniūnijos šerti..? Kokia realiai jų funkcija be to kad algas jiems mokėti..? Kelmė nykstanti .. seniūnijos funkcija gali pilnai atlikti ir tinginiaujanti savivaldybė! Užtenka tuos paršus šerti!

 2. Siemet kelininkai dirba geriau. Vazineju su vilkiku. Vakar nuo Varenos iki Kauno sutikau kokius 5-7 barstytuvus. Neimanoma visur speti. O ir ziema is karto parode nagus.Bukim atidus.

 3. Siemet kelininkai dirba geriau. Vazineju su vilkiku. Vakar nuo Varenos iki Kauno sutikau kokius 5-7 barstytuvus. Neimanoma visur speti. O ir ziema is karto parode nagus.Bukim atidus.

 4. Petravicienei tik apie turgaus kainas rasyti,o uz paistalu sapaliojima reiketu atsakyti.

 5. Kituose miestuose nebuvot jai dėl Kelmės verkiat. (Ps dirbu kurjeriu) Plius padangas normalias užsimaukit ir nebebus ašarų

 6. Panašu, kad ponia žurnalistė rašo neįsigilinusi į detales. Vytauto Didžiojo g. ,kurioje įvyko avarija, valo „Kelmės keliai”, o ne Kelmės seniūnija. Druska nėra visagalė ir jau susidariusį ledą greitai neištirpdo nors ir tonom pilama. Reikėtų nusileisti ant žemės ir neįžeidinėti žmonių tokiom rašliavom. Čia jau įžeidinėjat ne tik seniūną, bet ir darbuotojus, kurie nuo 5 val .ryto , kai šalo virš 10 laipsnių, kiauras dienas valė sniegą, nes snigo beveik nenustojant. Ir žinoma iš karto nepabarstė, nes tai neįmanoma. Bet ką čia išaiškinsi nesuvokiančiam žmogui. Faktas-slidus kelias. Kažin kada suprasime, kad žmogus prieš gamtos išdaigas bejėgis. Jeigu nėra proto ir saiko, tai pilkim tą druską . Tik kažin ar gamta ir ateinančios kartos mums padėkos?

 7. Panašu, kad ponia žurnalistė rašo neįsigilinusi į detales. Vytauto Didžiojo g. ,kurioje įvyko avarija, valo „Kelmės keliai”, o ne Kelmės seniūnija. Druska nėra visagalė ir jau susidariusį ledą greitai neištirpdo nors ir tonom pilama. Reikėtų nusileisti ant žemės ir neįžeidinėti žmonių tokiom rašliavom. Čia jau įžeidinėjat ne tik seniūną, bet ir darbuotojus, kurie nuo 5 val .ryto , kai šalo virš 10 laipsnių, kiauras dienas valė sniegą, nes snigo beveik nenustojant. Ir žinoma iš karto nepabarstė, nes tai neįmanoma. Bet ką čia išaiškinsi nesuvokiančiam žmogui. Faktas-slidus kelias. Kažin kada suprasime, kad žmogus prieš gamtos išdaigas bejėgis. Jeigu nėra proto ir saiko, tai pilkim tą druską . Tik kažin ar gamta ir ateinančios kartos mums padėkos?

 8. Tai mes tik ir reikalingi kol į kėdę atsisėda, daugiau nei žmonės niekas nerūpi, dirbant seniūnui Mačijauskui, ryte anksti jis pats pravaziuodavo po gatves ir matydavo visas problemas, kur nuvalyti, kur pabarstyti reikia kur pašluoti, o gatvėje ir pakalbinti galėjai ir problema vietoje išspręst jei kokia iškilo.

 9. O kam įdomūs 😏 eiliniai gyventojai? Tegul patys pasirūpina savo batais, tuo pačiu ir keliais takeliais😉 Svarbu mokesčius susimoka😊 Ar ne taip seniūne ?

  1. Kiek jau tų tavo mokesčių sumokėjai? Už juos nei pusei valandos druskos neužtektų. O apie Mačijausko laikus geriau patylėt. Pats sėdėjau traktoriaus priekaboj. Sėdi senės prie langų ir dejuoja kad dėdui nebe….

 10. Tik prieš rinkimus valdžia plačiai važinėja, o po rinkimų nebemato nieko. Kaimuose rudenį keliai baisūs, dabar slidūs, bet kaimiečiams gerai bus ir taip, svarbu turtingieji laimėjo rinkimus tai savimi pasirūpins.

 11. O kas darosi rajono keliuose? Kaip vežami vaikai į mokyklas? Kiek autobusų nučiuožia nuo kelio? Kažkas baisaus. Tegul pavažiuoja ir pažiūri , kokie ten keliai…Nei padangos žieminės nepadės. Nemalonu net skaityti tokią jo nuomonę.Taupoma žmonių sveikata. Gėda.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *