2022-12-02 (Penktadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

11 thoughts on “Dėl Tarybos nario S. Lekšo elgesio kreipėsi į Etikos komisiją

 1. OHO. Nespėjo mero kėdėj kojų dar sušilti, o jau apie sau gerovę sugalvojo. Mat tikriausiai žmonai į darbą, į Kelmę keliukas per prastas. Kiek rinkimams pinigų paklojai, būtum ir kelią į Žalpius pasitvarkęs.

 2. Noriu padėkoti komentatoriams už išsakytas mintis. Tik nereikėtų kerštauti už tai, kad išaiškinau, kad jo artimas žmogus apvogė neįgalų ligonį arba ,vykdydamas tarybos nario pareigas nustačiau, kad pažeidė įstatymus. Kas dirbs Taryboje sprendžia rinkėjai reitinguodami partijų sąrašus, Taryboje reikalingi ir vyresni, nes senjorų savivaldybėje daug. Kiekvienam Lietuvos piliečiui suteikta teisę būti išrinktam į Tarybą nepaisant amžiaus, lyties ir tikėjimo, tad nepilkit purvą ant tų kuriuos išrinko, o Jūs bandėt tapt bet rinkėjai nepatikėjo ,arba net nebandote dalyvauti. Linkiu visiems susitelkimo, ramybės, vilties

 3. Pagal galimybes aktyviai dalyvauju visuose Kelmės rajone vykstančiuose vėjo elektrinių parko poveikio aplinkai ataskaitos pristatymuose.
  Į nuotolinius pristatymus prisijungia apie 15-20 žmonių. Tarp prisijungusių dalyvių pastoviai tenka matyti kelis rajono tarybos narius ( tame tarpe gerb. St. Lekšą ), teisininku prisistatantį, nežinia kam atstovaujantį -p. Ilaną Ostrovskij ir žinoma „aktyvią visuomenininkę“ p. Reginą Šutaitę.
  Dėl susirinkimo reglamento ( tvarkos ) nesilaikymo, yra buvę, kad susirinkimas užtrunko virš 4 valandų. Manau nenormalu. Labai daug kalbantis, bet nieko naujo nepasakantis p. Ilanas Ostrovskij vien tik klausimą gali formuluoti 10-12 minučių, klausti daug kartų to paties, teirautis papildomos informacijos kuri nesusijusi su susirinkimo tema, prašytis pasisakyti, nutraukinėti moderatorių ir t.t.
  p. Regina Šutaitė atvirkščiai – sunkiai parenka žodžius klausimo suformulavimui, bet jei jai tai pavyksta tai visada klausia to paties :
  – kaip keisis žemės kaina šalia vėjo elektrinės ?
  -bet juk vėjo jėgainių triukšmas nėra gerai ?
  – kokios numatytos kompesavimo priemonės gretimų žemės sklypų savininkams ? ( dėl sukeliamų nepatogumų pastačius vėjo elektrines …) Žodžiu per kiekvieną susirinkimą p. Reginai vis tas pat neaišku ir taip kelintą kartą iš eilės..
  Manau normalu, praėjus porai valandų nuo susirinkimo pradžios, patyręs administratorius, Kelmės tarybos narys, p. St. Lekšas gavęs galimybę pasisakyti ėmėsi iniciatyvos susirinkimo tvarkos įvedimui. Pažodžiui neprisimenu, bet esmė tokia –p. Regina esi Vokietijoje, džiaukis Vokietijoje teikiamais malonumais, nepolitikuok, ir nustok prisistatinėti visuomenės vardu. Mes čia norim diskusijos dalykiškumo, nes kalba eina dėl investicijų ateinančių į Kelmės rajoną likimo.
  Jei man reikėtų nurodyti dalykiškumo pavyzdį aš asmeniškai sakyčiau, kad tai Liolių seniūnijos seniūnė – p. Raminta Kazlauskienė. Jos klausimai svarstant poveikio aplinkai ataskaitą yra konkretūs, trumpi ir aiškūs.
  Smagu, kad turim į ką lygiuotis. Ar ne taip- p. I. Ostrovskij, p. R. Šutaite, p. J. Koryzniene ?
  Gerų artėjančių švenčių visiems.
  Rimantas

  1. Jei žmogus paklausia, manau tiesiog atsakai į jo klausimus ir viskas. O jei buvo pristatymas per zoom, bus ir pristatymo įrašas. Jei jo neperklausys Etikos komisija, bus toliau kitos instancijos kurios tikrai perklausys. Taip kad ramaus laukimo.

 4. Įtariama, kad kai kurios bendruomenės, politinės partijos ir pavieniai politikai pasisakantys už vėjo jėgainių priėmimą Kelmės rajone, neblogai užsidirbo pilnąja ta žodžio prasme. Po truputį pradeda ryškėti, kas labiausiai prie to prisidėjo. Žinoma vieni iš naivumo, kiti iš tikėjimo, dar kiti dėl naudos. Nesmagu.

  1. Tereikia pažiūrėti kurių politikų (ir net dabartinio mero) ir jų artimųjų giminių žemės sklypuose dygsta vėjo jėgainės ir kokias pajamas (beje, žymiai didesnes, negu „paprasti” žemės sklypų savininkai) tiek politikai ir jų šeimų nariai gauna iš vėjo jėgainių vystytojų. Viskas matosi ir iš to, kurie politikai ir administracijos vadovai nuolat važinėja kartu su vėjo jėgainių statytojais agituoti už vėjo jėgaines. Ir kurie politikai ir administracijos bei seniūnių darbuotojai grasina gyventojams, kurie nepritaria visuotiniam gėriui vėjo jėgainių pavidalu.

   1. Mūsų meras su draugeliais ne tik sau vėjo jėgaines stato, bet duomenys rodo, kad pirmasis vizitas į Raseinių savivaldybę buvo skirtas ne šiaip sau, o palaikymui užsigarantuoti dėl žvyrkelio į Žalpius išasfaltavimo. Nei Lykšilis ar Vašilėnai su Karklėnais asfalto greitai nematys, nes pirmiausiai meras asfaltuosis sau.

    1. Taigi meras vėl užsienyje. Jau suspėjo pavargti, nors darbų nesimato,!!!

     1. Matyt nuo ”didelio protinio krūvio” smegenys pavargo. Būti meru, reikia gero išmanymo, reikia pajungti visas smegenis į darbą. O besmegeniai, negali meru ir būti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *