2023-12-09 (Šeštadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

8 thoughts on “Spaudos konferencijoje apie COVID–19 ligą

 1. Referendumas kad sumažinti balsuojančius gyventojus iki 100 000 (dabar yra 300 000 gyventojai) nes gerokai sumažėjo gyventojų skaičius (Lietuvoje dabar ~ 2.4 milijono gyventojų; buvo 3.6 milijono kai priėmė šį įstatymą ). SIULAU visiems PRABALSUOT, kad ateityje galėtumėte per bet kurį referendumą surinkti mažiau parašų! Laida per LRT spalio 22: Specialioji programa dėl privalomojo referendumo ,,Dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos 9 ir 147 straipsnių pakeitimo“.

 2. Mirusiųjų skaičius nuo Covid staigiai padidėjo ~4,5 karto nuo 2020-12 iki šiol. Didėjimo pradžia yra būtent apie gruodį 2020, kai buvo įvesti priverstiniai skiepai. Pirmieji pradėjo platinti Covid (nuo skiepų) medikai. Seimas atsakingas už Covid platinimą ir Lietuvos žmonių žudimą. (Žiūr.: bendras mirusiųjų skaičius, per 2 metus-palyginimui. Covid statistika Lietuvoje. https ://index .minfin .com .ua/)

 3. Nesiskiepiję tegul miršta laisvi, kodėl grūdasi į ligonines. Nešioja užkratą, plinta mutacijos. Kodėl nėra tvarkos? Reanimacijoje para kainuoja 20 tūkst. eu. Daugiausia gelbėja nesiskiepijusius, jaunus. Pagyvenę atmetami, nes trūksta aparatų nors jie ir paskiepyti, bet turi daug gretutinių ligų.
  Daugiausiai nenori skiepytis žemesnio intelekto žmonės, kurių įmokos mažos.

 4. Skiepija vaikus, o serga (užsikrekrečia nuo vakcinuotų vaikų) Covid ir išeina samoizoliacijai-suserga pasiskiepyje mokytojai (kartu su visa klase). “Dėkokit” už tai Seimą.

 5. Skiepija vaikus, o serga (užsikrekrečia nuo vakcinuotų vaikų) Covid ir išeina samoizoliacijai-suserga pasiskiepyje mokytojai (kartu su visa klase). “Dėkokit” už tai Seimą.

 6. Neleiskite , kad antivakseriai nusipirktų skiepą, be pasiskiepijimo. Jie giriasi, kad moka
  150 eu ir įveda į sistemą. Šitaip išmarins visus.

 7. Covid mažina vaisingumą (sako JAV tyrimas). Ne paslaptis kad šiai dienai visur daugiausiai paskiepytų serga Covid. Paskiepytas nuo Covid žmogus mažiausiai 3 sąvaites (o gal ir visą laiką…) platina Covid užkratą. Paskiepytų (priverstinai) žmonių Lietuvoje – 66%. Kas antras žmogus platina Covid. “Dėkokite” už tokius įstatymus Seimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *