2024-04-24 (Trečiadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

5 thoughts on “„Valdininkams svarbesnis miestas“, – teigia susitikimų dalyviai

 1. Jau geriau rašytumėt straipsnius, kaip padedat gyventojams, ne kad keltumėt nuotraukas, kaip dar jie jus vaišint ponus turi… tai ką padarėt geriau gero sakykit? A?

 2. Net juokas ima, kai straipsnius rašo tie, kurie 20metų valdė Kelmės rajone ir esam totalioje šiknoje. Jų valdymo metu nerūpėjo ne tik kaimo gyventojai, bet ir miesto. Tik dabar, kai artėja rinkimai „rūpi”, įdomu ar besivažinės po kitais metais įvyksiančių rinkimų.
  Geriau nebesidarykit patys sau gėdos… nes viskas jūsų pačių palikimas, naujoji dauguma dirba dar labai trumpai.

  1. Dabartinės daugumos politikai, ilgus metus dirbo savivaldoje tik kitose partijose, tačiau jokių nuopelnų nesimato. Dabar kas krinta į akis – tai įžūlumas, visiška ne kompetencija, ištisinės klaidos. Nesiseka Kelmei su politikais – atėjo blogesni nei buvo.

   1. Na jau na jau…o šitie „žurnalistai”, pamiršo turbūt, kad ir jie patys valdžioje ir akmenis mėto patys ir į savo daržą. Blogiau nei buvo, nelabai begali būti. Nes jau esam dugne.

 3. Dėl žvyrkelių asfaltavimo!!!
  Iš politinių partijų likusi tik viena, kurios programoje numatyti prioritetai kaimo žvyrkelių asfaltavimui. Parodytas konkretus pavyzdys 2016-2020 m. Seimo kadencijoje Kelmės rajonui išrūpintas finansavimas ir išasfaltuoti šie žvyrkeliai: Kelmė-Gaštynai, Jauniškė-Valpainiai, Valpainiai-Kražiai, Kražiai-Petrališkė, Maironiai-Laugalis, Kiaunoriai-Pašiaušė, kelio atkarpa kelyje Šaukėnai-Vidsodis ir daug kitų smulkių kelių. Iš viso virš 50 km. Patys pasitikrinkite kiek buvo skirta finansavimo ir išasfaltuota žvyrkelių 2012-2016 m. arba 2020-2023 m.??? Deja, visų lygių valdžioje vėl išrinkome ne tuos, todėl dar ilgai važinėsime tokiais keliais, ir ne tik… Patys kalti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *