2024-05-19 (Sekmadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

5 thoughts on “Valdžios trijulė – pas partnerius Italijoje

  1. Ekskursijos teikia malonumą ir plečia akiratį, ypač jei tas gėris už mokesčių mokėtojų pinigus plius dienpinigiai. Kiek iš „vertėjų“ vizitų į svečias šalis naudos rajonui, čia jau kitas klausimas. Bet negalima skriausti tarybos narių. Kiek jie čia tegauna? Už nuėjimą į kapines, į minėjimą, teatrą, koncertą, dar už keliones, telefonus, skylamušius, žirkles, dovanikes rinkėjams pamaloninti… Ech, kad man kas už nuėjimą į minėjimą mokėtų, eičiau ir eičiau. Ale ne, nemoka. Ir komandiruotėn į Italiją nesiunčia, sako, darbas po nosim, sėdėk Kelmėj. Reiks balotiruotis, gana dirbti už pliką algą.

  2. Tiek gerų naujienų! -vaikučiai
    nerūšiuojami, senjorai gerbiami. Kitą kart į Afriką, mieli mūsų ,,senbuviai”,ten dar daugiau įdomybių sužinosite:)))

  3. Gal pasidomėtumėte išlaidas renginiams šiemet, pernai ar užpernai, ypač Pakražančio seniūnui dabar leidžiama viskas net atlikėjus samdyti už nerealią kainą, ko anksčiau nebūdavo…. va kiek kainuoja aktyviai ir sėkmingai padirbėti rinkimuose!!! ir įžūliai remti tą, kuris visada dosniai rėmė ir ateityje rems renginius neskaičiuodamas valdiškų pinigų!!!

  4. Valdžia elgiasi kaip loterijoj išlošęs ubagas. Pavyko nugręžti daugiau mokesčių, tai statys teniso kortus, laksto pagerti į austrijas ir lenkijas, žodžiu, pinigai kišenėse cypia, išleidžiami prašosi. Gatvėse lempos užsidega 5 val. ryto, nors dar visai netamsu, o vakare- kol dar nesutemę. Ar elektra nebrango? Ar nebus taip, kad žiemą sėdėsim tamsoj?

  5. Nuje, aiškiai biudžete pinigų per daug, jei pensininkėms ekskursijas rengia… Socdemai- ilgaamžių ir ilgasėdžių partija, kol paeis, tol taryboj sėdės. Gal jaunesni į tą partiją neina? O įdomu, ko Mačernio nesivežė? Būtų pavertėjavęs iš ruzzų jei ką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *