BIČIULIS

<Alvydas GEŠTAUTAS>

Į redakciją paskambinusi moteris, prisistačiusi kaip Irena Jurgelevičiene iš Tytuvėnų, retoriškai klausė: kada ir kas sutvarkys laiptus, kuriais reikia patekti į Kelmės rajono policijos komisariato pastatą?

– Juk komisariate garbaus amžiaus žmonės, neįgalieji turi įvairių reikalų. Sakykite, kaip žmogus, sėdintis vežimėlyje, gali užvažiuoti laiptais? Sunkiai vaikščiojantis neturi kur įsikibti, nes nėra turėklų.

Gal kitiems atrodo, kad senoliai, žmonės su negalia neturi policijoje reikalų. Taip manantieji klysta. Juk žmonėms reikia keisti asmens tapatybės korteles, pasus, susitikti su apylinkės tyrėju ar kitais pareigūnais. Policijos komisariato pastatas prieš keletą metų buvo kapitaliai remontuojamas. Tuomet jau buvo griežtas reikalavimas, kad būtų įrengti pandusai (įvažiavimai neįgaliesiems) į viešus pastatus. Kodėl tuo nepasirūpino tie, kuriems tai padaryti privalu?

2013-07-26Taip dabar atrodo laiptai, kuriais garbaus amžiaus žmonės, neįgalieji turi patekti į policijos komisariato patalpas
S. Maziliausko nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA