BIČIULIS

Loreta DIRBANAUSKAITĖ

– Noriu papasakoti, kaip kai kuriuos rajono tarybos narius didybės manija persekioja. Susitinki mieste Petrą Beresnevičių, tai visada ranką kiša sveikintis, o šiandien (sausio 15 dieną – aut. pastaba) necenzūriniais žodžiais išplūdo mane ir apsimetė, kad nepažįsta,– taip savo pasakojimą redakcijoje dėstė Kęstutis Kelpša.

Pasirodo Kęstutis Liolių seniūnijos Elenavos kaime turi mišką, kuris yra netoli Petro Beresnevičiaus miško.

Dieną prieš konfliktą su tarybos nariu Kęstutis vežė iš miško medieną. Per Petro Beresnevičiaus mišką ėjo provėžos, per jas, pasak Kęstučio, sausio 14 dieną traktorius 3 kartus vežė medieną. Kitą dieną prie savo miško atvykęs Petras Beresnevičius ir, keikdamasis necenzūriniais žodžiais, atlėkė prie Kęstučio, tuo metu dar su trimis vyrais dirbančio, klausdamas, kas išvažinėjo jo mišką.

Kęstutis nesigynė, kad prieš tai dieną važiavo per jo mišką, tačiau, pasak jo, provėžos jau buvo. Tačiau, nenorėdamas konflikto, siūlęsis pavasarį sutvarkyti. Petras Beresnevičius pareikalavęs mašinos malkų, kurias Kęstutis turėtų atvežti į netoliese gyvenančios Petro mamos sodybą.

– Tu išvažinėjai man mišką, išlaužei pasodintus ąžuoliukus. Arba veži mašiną malkų, arba kviečiu policiją,- pasak Kęstučio, taip jį reketavo Petras Beresnevičius.

Kęstutis Petrui bandė aiškinti, kad kelias per mišką buvo jau padarytas. Į tai Petras atsakęs:

– Žinau. Kaimynas vežė malkas ir tą kelią padarė. Tačiau jis su manim atsiskaitė. Atvežė mašiną malkų. Tai ar atveši man malkų, ar kviesti policiją.

– Petrai, tu mane gąsdini ?- paklausė Kęstutis.

– Gąsdinu. Arba malkos, arba kviečiu policiją,- atsakęs Petras.

Kadangi Kęstutis nesutiko atvežti malkų, o siūlėsi pavasarį suremontuoti kelią ir atsodinti ąžuoliukus už, neva, padarytą žalą, Petras išsikvietė policijos pareigūnus.

Kęstutis parašė taip pat pareiškimą policijai.

– Pasipasakojau ir lengviau pasidarė,- išeidamas iš redakcijos sakė Kęstutis.

Kai paskambinau Petrui Beresnevičiui ir paprašiau papasakoti konflikto su Kęstučiu aplinkybes, Petras sakė:

– Nepažįstu aš to žmogaus. Skaudžiausia, kad išvažinėjo mano mišką per dvi vietas ir išlaužė mano su jauniausiu sūnumi sodintus ąžuoliukus. Man padarė nuostolio, lai atlygina, todėl ir iškviečiau policiją.

Paklaustas kiek žalos padarė, Petras atšovė:

– Jums, žurnalistams, viską reikia žinoti. Nekomentuosiu, kai baigsis tyrimas paklauskit, tada ir pasakysiu. Norit dabar sužinoti, kreipkitės į policiją, ten yra visi duomenys. Policija buvo atvykusi, viską užfiksavo, nufotografavo.

Kai apie padarytą žalą klausiau Kęstučio, šis tvirtino, kad Petras Beresnevičius žalą įvertino 100 eurų.

Kas perka malkas, tas tikrai žino, kad mašina malkų daugiau nei 100 eurų kainuoja. O kas šioje konfliktinėje situacijoje teisus ir kas kaltas, atsakys policijos pareigūnai, atlikę tyrimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA