BIČIULIS

Ona PETRAVIČIENĖ

                      Į redakciją kreipėsi kelmiškė, sunerimusi dėl Liepų gatvėje augusių medžių kirtimo. Moteris teigė, kad kelininkų prašymu turėjo būti nupjauti tik du gatvės remonto darbams kliudę medžiai. Bet vieną savaitgalį klevą ir eglę nupjovęs kaimynas R. U. tuo pačiu pjūklu nurėžė ir devynias senas drebules.

                      – Medžiai, kuriuose perėjo trys mano lesintos kėkštų poros ir kiti paukšteliai, augo nuošaliau ir kelininkams nekliudė. Įdomu, ar gatvės gale augusias drebules vietos gyventojas išpjovė, turėdamas leidimą, o gal tai buvo padaryta savavališkai?– suabejojusi tokiais vyro veiksmais, klausė ilgametė Liepų gatvės gyventoja.

                      Kelmės miesto seniūnijos želdinių tvarkytoja Audronė Šiatkienė paaiškino, kad jokios vietos gyventojo savivalės čia nėra. Nors gatvę remontuojantiems kelininkams tiesiogiai trukdė tik du medžiai, tačiau arti važiuojamosios dalies augusios drebulės taip pat buvo užverstos žemėmis. Todėl, gavus leidimą, šie medžiai buvo nupjauti, o užbaigus Liepų gatvės asfaltavimo darbus, drebulių vietoje bus pasodintos liepos ir šermukšniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

UAB ROSEBA