BIČIULIS

Jau šeštasis! Štai kaip greitai bėga laikas, o, rodos, visai ką tik Kelmės meno mokyklos direktorė Asta Barčiauskienė pakvietė „Bičiulio“ redakciją paremti gražią iniciatyvą – suteikti progą pasivaržyti konkurse „Bičiulis-2013“ tuos moksleivius, kuriems fortepijonas – ne profesija, o papildomas krūvis…

Šiemet nutarta suteikti progą pasireikšti tiems, kam fortepijonas – profesija. Konkurse varžėsi 16 Meno mokyklos moksleivių: penkiolika merginų ir vienas vaikinas. Visi dalyviai varžėsi trijose amžiaus grupėse.

Konkurse dalyvavo mokytojo A. Šurnos paruoštos Kamilė Tallat-Kelpšaitė, Gabija Šniaukštaitė, Gerda Radavičiūtė, Iveta Dumšaitė, Akvilė Staražinskaitė, Monika Augustytė, mokytojos R. Povilaitienės – Kristė Vaišnoraitė, mokytojos V. Brazinskienės – Gustė Vaitkutė, Paulina Andrulytė, Greta Bazaraitė, Gerda Kazlauskaitė ir Domantas Rudaitis, mokytojos A. Kalvaitienės – Meilutė Baracevičiūtė ir Renata Sungailaitė bei mokytojos ir šio renginio vedėjos paruoštos jaunosios pianistės Kotryna Aušrinė Karyznaitė ir Viktorija Brazaitė. Jaudinosi visi: ir konkurso dalyviai, ir jų pedagogai. Kai kada tas jaudulys pakišo koją ir technikai, ir artistiškumui. O kai kada buvo toks žavus, kad komisija, vadovaujama Šiaulių universiteto ir Meno mokyklos pedagogo R. Andriuškevičiaus, abejojo: gal tiesiog „nepastebėti“ mažos techninės klaidelės meistriškai išgyventame, įkvėptame kūrinyje?..

Po ilgų ginčų „Bičiulio“ redakcijos įsteigtus piniginius prizus (po 100 litų) nutarta įteikti visų trijų amžiaus grupių pirmosios vietos laimėtojoms: Ivetai Dumšaitei, Monikai Augustytei ir Viktorijai Brazaitei, o rašytojos O. Jautakės knygos atiteko jauniausioms kražiškėms Kamilei Tallat-Kelpšaitei, Gabijai Šniaukštaitei ir Gerdai Radavičiūtei. Visi konkurso „Bičiulis-2013“ dalyviai apdovanoti diplomais, o juos ruošusiems mokytojams direktorė A. Barčiauskienė įteikė padėkas.

„Bičiulio“ inf.

2013-04-26Konkurso „Bičiulis-2013“ dalyviai ir nugalėtojai su savo pedagogais
Irenos Leskauskienės nuotrauka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA