Direktorė ir skyriaus vedėja apklaustos policijos komisariate
Alvydas GEŠTAUTAS
Liepos 4 dieną Kelmės rajono policijos komisariate buvo apklaustos rajono savivaldybės administracijos direktorė Irena Sirusienė ir Finansų skyriaus vedėja Vida Sinkevičienė.
– Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba tiria, kaip buvo panaudotos lėšos, skirtos Kelmės kultūros centro modernizavimui. Didžiąją jų dalį sudaro pinigai, skirti iš Valstybės investicijų programos. Tačiau nedidelė lėšų dalis skirta ir iš savivaldybės biudžeto. Ir tai natūralu, nes finansiniai dokumentai, susiję su savivaldybės išlaidomis, yra pasirašyti mano ir V. Sinkevičienės. Be to, paaiškinome savivaldybės biudžeto sudarymo tvarką, kad jo projektą rengia specialistai, tikslina ir tvirtina rajono taryba, kuri nurodo ir asignavimų valdytojus,– mums sakė I. Sirusienė.

Pagerbti Pasaulio vaikų haiku konkurso nacionalinio etapo nugalėtojai
Savivaldybėje pradėjo veikti vieno langelio principas
Kūrybos ir atminties versmėje: Šedbarai atšventė garbingą 230-ąjį jubiliejų
Darbus apsunkina ne tik prasti orai, bet ir pradėti remonto darbai
Kasdienių paslaugų tiekimas vyraujant šalčiams
2026 m. šildymo kainų pokyčiai ir lengvatos
„Tytuvėnai: 730 metų tapatybės“
Svarbūs pokyčiai Lietuvos šeimoms ir paramos gavėjams
Klasės susitikimas po 55 metų