2024-05-19 (Sekmadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

8 thoughts on “Kelmė ir keturi tankistai

  1. Kelmė tai bailių kurie tarnauja žydeliams ir žydukų miestas. Žydai sako, sunaikink tautos istoriją ir tautą pati išnyks. Juozas Liaudanskis tai mūsų miesto skaidrus pasididžiavimas ir jo istorija daug šventesnė nei žydelių dievas jėzus !!!!

  2. Reikia atkurti carų nikolajaus, jekaterinos, muravjovo (koriko), lenino, stalino paminklus, kurie stovėjo Lietuvoje. Juk tai istorija…skausminga praeitis…. Galvoju, gal išsišluokim tas istorines šiukšles. Paminklus statykim savo tautos didvyriams, o ne garbinkime okupantus…

  3. Rodos, labiausiai tų praeities paminklų baidosi partbilietus palėpėse paslėpę. Ateitų neduok Dieve rusai, turbūt išsitrauktų. Kas turi savo protą ir stuburą, akmenų nebijo. Praeities nepakeisi, griausi ar negriausi. Durniai sprogdino ir griovė, o gudrus Malinauskas pasidarė Grūto parką ir pinigus saujom semia.

    1. Tai argi gaila Malinauskui uždarbio? Atiduosim ir šį akmenį, tada „gudrus Malinauskas” dviem saujom pinigus sems.

  4. Nugriauti, nuversti – pats lengviausiais ir paprasčiausias dalykas. Nuversim ir užmiršim skausmingą praeitį? Kaip tik istorikai, politikai turi išnaudoti tokius dalykus priminant apie savo krašto, Lieuvos praeitį, nežinančius supažindinti. Reikia tik pasukti galvas ir pajudinti užpakalius, kaip tai padaryti.

    1. Tai ir toliau meluokim, kad atėjo išvaduotojai? Tiek metų gyvenom mele, tai gyvenkim ir toliau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *