2024-05-19 (Sekmadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

24 thoughts on “Kas supainiojo kultūrą su „chaltūra“?

 1. Anksčiau interviu imdavo, dabar straipsniui info pagal googlą užtenka.

 2. O, Mačernius, tai pats tikriausias politikas kadravykas. Juk, savo šeimyną į šiltas, savivaldybės vietas susodino, taip, kaip į savo privatų verslą. Tai vieninteliam politikui rajone, taip pavyko šeimyną įkadrinti.

 3. Šaunu, kad Tytuvėniškiai kovoja už gerai dirbančią darbuotoją, stiprią specialistę, nes iš tikrųjų Tytuvėnų miestui reikia stiprios, puikiai, kultūros darbą, išmanančios darbuotojos Visi žinom, kad Tytuvėnų mieste vyksta labai daug renginių ypač vasarą .Jeigu norite ko nors pasiekti , reikia negerovę viešinti, nes viešumo valdžia bijo, ypač jeigu pasielgė neteisingai .

 4. Jei tiesa, kas straipsnyje parašyta, tai yra baisus skandalas. Šitokios atviros korupcijos, tokio begėdiško nepotizmo jau seniai didmiesčiuose nėra. Visko atsitinka, bet bent jau bando kažkaip užmaskuoti, paslėpti, pritempti norimo pretendento žinias iki tinkamo lygio, o ne nuleisti kartelę iki plintuso. Kaip įmanoma paskelbti konkursą į tokias pareigas ir į sąlygas neįrašyti strateginio plano bent penkeriems metams? KAIP? Iš kur jūs žinot, ką tos pretendentės ruošiasi veikti, kur link vesti Tytuvėnų krašto kultūrą? Pakalbėjot, ir patiko? Pakalbėti galima daug, o paskui kas patikrins, daro, ką žadėjo, ar ką kairė koja užsimanė? Ar žinote, garbingieji komisijos nariai, kad būtent strateginis planas yra konkursanto veiklos pagrindas? Ir būtent pagal jį po to vertinama, kaip vadovas dirba, ar laikosi savo plano, ar įgyvendina užsibrėžtus tikslus? Kokia gėda, Dievuliau, kokia gėda!

  1. Taip, ir gėda ir bėda… Jei nebūtų tytuvėniškiai taip aktyviai sujudę, tai viskas taip ir būtų tapę kūnu. Kaip eilinį kartą.

 5. Gaila,kad taip vyksta.Andrėja pilnas idėjų ir energijos žmogus.Konkurso rezultatus juk galima skūsti.Į miestelio bendruomenės nuomonę privalu įsiklausyti.

  1. Šiaip tik, įdomu pasidarė…o jei darytų konkursą vėl ir VĖL nepatenka Jūsų norima kandidatė? Įdomu ar Jūs prieš visus ne iš Tytuvėnų, ar dar kokie tai tikslai…nes kažkaip to vieno žmogaus aukštinimas taip pat įtartinai atrodo 🙂

   1. Taigi Jum ir taip aišku, kad naujo konkurso niekas neskelbs ir nereikia čia apsimetinėti. Nors žinoma tūkstantis nepatenkintų žmonių gali visus artėjančius rinkimus sujaukti, bet iki jų dar toli. Ir net jeigu skelbtų naują konkursą, manau Andrėja jame tikrai nedalyvautų. Tytūvėnai mažas miestelis ir visi viską žino – paslapčių čia nėra. Žino ir tai kad Andrėjos išėjimas susijęs tik iš dalies su konkurso rezultatais. Jau seniai sklando gandai, kad ją įkalbinėja ateiti dirbti viena labai rimta organizacija. Taigi visi mato, kad į jos renginius atvažiuoja kažkokie labai solidūs , kostiumuoti žmonės, su didžulėmis, brangiomis puokštėmis gėlių specialiai jai. Visada stovi nuošalyje, stengiasi neatkreipti dėmesio ir vengia kamerų, laukia kada viskas baigsis kad galėtų prieiti prie jos. Tai trunka gal kokį pusmetį, panašu, kad pagaliau įkalbėjo i abejoju, kad lengvai ją paleis. Taip, kad ponia Laima gali ramiai kibti į darbus, o savivaldybės darbuotojai ramiai miegoti, žmogus išėjo. Žinoma galbūt begalo apmaudu prarasti tokią darbuotoją kuri su tuo varganu biudžetu kurį skiria savivaldybė, padarydavo tokius didžiulius renginius. Na bet galbūt tuomet reikėjo kažką daryti, o ne laukti kol darbuotojus kažkas suvilios geresnėmis darbo sąlygomis. Niekam turbūt ne paslaptis, kad renginiuose dalyvaudavo visa armija savanorių, o kai kurie atlikėjai, aktoriai ir t.t. galbūt netgi koncertuodavo ir vaidindavo nemokamai ar už simbolinį atlygį, vien tik todėl, kad Andrėja jų paprašydavo. Na bet ka darysi, teks dabar darbuotis patiems. Ir aš nematau čia problemos juk ponia Laima yra įkūrūsi šaunią humoro grupę, manau Tytuvėniškiai tai įvertins ir smagiai pasijuoks.

    1. Mačiau aš tą grupę. Jeigu jums tai humoras, tai man – graudumas. Tokio vulgarumo ir primityvumo sunku rasti net baisiausiame sapne.

 6. Teisingumo dėlei reikia paminėti, kad iš pavardintų valstiečių nei vieno valstiečiuose ir nebėra, nes sirgo ta liga… ypač A. Brazas socialdemokratų tradicijomis sirgo….turbūt ir dabar?…

  1. Na uoliai už laikraštuko besislepiantys asmenys, kad ir kaip jūs čia bandote pakelti uodega ir iškedenti plunksneles tokio aukšto profesinio lygio moterytei Gričiūtei (apie kurią tik tokiu nešvariu straipsniu dėka sužinoti pavyko, o ji pasirodo „žvaigždė”) KOKIE JŪS NELAIMINGI IR PIKTI. Turėtų žmonės mokėti pagarbiai priimti naujoves ar pralaimėjimą ir gerbti komisijos vertinimą, nes popieriukai iš aukštųjų mokyklų dulkantys stalčiuje, kartais nėra viskas. Kodėl šių dienų pasaulyje būtina turėti pluoštą diplomu kad būtum pripažintas ir tik tokiu būdu vertinamas bei pripažintas? Nejau negaliu būti priimtas ir negali būti suteiktas šansas parodyti ką gali žmogus net jei ir esi be pluošto aukštųjų popiergaliu? Žmogus dar net kojų neapšilo o jau pilamas purvas ir tarsi žeminamas jo cv turinys. Suteikit proga žmogui, stebekite kokias idėjas siūlo, ką pavyksta įgyvendinti o tik tada vertinkite ir nustokit būti tokie pikti.

   1. Visiškai su jumis sutinku: išsilavinimas ir diplomai – nieko nereiškia. Kaip sakė tovariščius Leninas: kiekviena valytoja gali valdyti valstybę! Bet jei nežinojote, tai konkursai į valstybinės vietas rengiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, o ne Markaizmo-Leninizmo principais. Na bent jau manau, kad taip yra ar turėtų būti.
    Žinoma apmaudu, kad apie žmonių darbus sužinote tik perskaitę ši straipsnį. Nežinau, galbūt per televizorių reikėtų žiūrėti ne vien tokias laidas, kaip „TV pagalba” ir tuomet žinotumėte daugiau. O jeigu netyčia neteko girdėti apie tai kas įvyko 1989 metų kovo 11d. turiu Jūs informuoti, kad šūkis: Lenino idėjos – gyvos! Jau seniai nebe aktualus. Geros Jums dienos!

   2. Nejaugi tamstelė taip ir nesupratai, kad čia kalba eina ne apie gerą Andrėją, ar blogą Laimą – kalba apie įstatymus pamynusią ir blogą, labai blogą komisiją…

 7. KELMĖS RAJONO VISOSE LAISVOSE DARBO VIETOSE TAS YRA.Į KELMĖS VIEŠĄ TUALETĄ TAIP PAT ĮDARBINTA KAŽIN AR STOVĖJUSI DARBO BIRŽOJE PANELĖ.BUVO PROTEGUOTA IŠ ŠALIES,O NEĮGALUMĄ TURINTI MOTERIS,KURIAI KAIP IR BUVO ŽADĖTA PALENGVINTI DARBO SĄLYGAS.LIKO UŽ BORTO.BUVO IŠLEISTA NEMOKAMŲ ATOSTOGŲ,O DABAR IR APMOKAMŲ.KAS PO TO NEAIŠKU,PASIDOMĖSIME.TURINTIS ŠEIMĄ IR NORINT JĄ IŠLAIKYTI,MOKĖTI UŽ BUTĄ MOKESČIUS LIEKI BE PAJAMŲ. …ČIA VADINASI NEĮGALIŲJŲ INTEGRACIJA Į DARBO RINKĄ … AR NE TAIP ???

  1. Bet tos panelės močiutė, sako, gardų kugelį kai kam su karka atvykimų į rajoną proga, kepa.

 8. O Jūs esate įsitikinę, kad tai buvo įsidarbinta per ,,agentūra”, kaip Jūs taip vadinate ir šiame straipsnyje rašote…
  Tiesiog šlykštu skaityti kas yra rašoma…
  Reikia džiaugtis, kad žmonės noriai eina į tokius darbus, nes ten algos tikrai nėra įspūdingos, o darbo reikia įdėti labai daug…

  1. Tai kodėl tytuvėniškiai nesidžiaugia, tokios pasiaukojančios specialistės, kuriai net atlyginimas nesvarbus, sulaukę? Vaje, kokie nedėkingi.

   1. Į daugelį darbų žmonės eina noriai, bet ne visi norintys yra tam darbui tinkami. Dovanokit, bet į tokias pareigas tokiame miestelyje, kuris garsus savo Vasaros festivaliu ir Piligrimų centro tradicijomis, reikia reikšmingais darbais pagarsėjusio žmogaus, atitinkamo išsilavinimo ir aukštos kultūros. Dovanokit, bet Tytuvėnams jos pasiekimai kultūros srityje nežinomi, o Andrėjos – žinomi. Todėl, jei nebus peržiūrėti konkurso nuostatai, dirbti tai moteriai Tytuvėnuose bus labai sunku. Iki Andrėjos lygio nepakils, o tytuvėniškiai žemiau nebenusileis. O ir kaip ateiti dirbti į kolektyvą, į miestelį, kur visi jau iš anksto priešiškai nusiteikę? Nežinau, ko čia reiktų daugiau: naglumo ar kvailumo.

 9. Tai nebloga Brazo ir Petkevičiaus ,,įdarbinimo agentūra” atnaujino veiklą. Gal kas prisimena 2015 metais, kai savivaldos rinkimuose laimėjo valstiečiai, tai tuosyk įdarbinimas irgi buvo populiarus. Tada ir Laivienė ir Venckienė įdarbintos per tą pačią ,,agentūrą”. Tad jos jau taisykles žinojo šiame konkurse.

  1. Įtariu, kad toji „agentūra” nebuvo užsidariusi, tik dabar kažkaip netyčia viešiau išlindo.

 10. Vakar buvo į Tytuvėnus atvažiavęs Žemaitaitis. Tai jis sakė, kad jokios Stonienės nepažįsta. Bet jei tai yra tiesa, tai dar blogiau negu galvojom. Juk Žemaitaitis su Petkevičiumi prieš rinkimus visus rajono užkampėlius aplankė, o tokios „veiklios” kultūros darbuotojos nebuvo sutikęs…

  1. Super!! Aš galvojau, kad tik Mačernius su savo chebra yra kadravykai, o pasirodo, kad tradicijos perimtis ir bus tęsiamos. Nors imk ir apsivemk! Va tau ir šutvė su Žemaitaičiu, Petkevičiu ir, žinoma, kaip be hienų Brazo ir Biliaus priešakyje.
   Verkti norisi!!!

   1. Super nuomonė, ,,švogerių klanai” nuo partijos nebepriklauso. Jie visi vienodi ir savi jau 30 metų Kelmės savibledoje…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *