BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

                      „Bičiulio“ laikraščio interneto svetainėje vienas komentatorius pasiteiravo, kada parašysime apie tai, kad karantino įkarštyje Kelmės sporto centre savivaldybės darbuotojai žaidė krepšinį ir domėjosi, kaip administracija reagavo į tokį poelgį.

                      Jog toks įvykis buvo, mums patvirtino ir Sporto centro direktorius Vaidas Monkevičius.

                      – Man tą patį vakarą telefonu paskambino policijos pareigūnas ir pasiteiravo, kaip galima patekti į Sporto centro pagrindinę salę. Plačiau nieko nekomentavo,– sakė V. Monkevičius. – Jokio oficialaus dokumento apie šį įvykį ar apie sportavusių nubaudimą negavau. Tačiau, kai Kelmės žmonės apie tai kalba, turėjau reaguoti. Tai ir padariau, turėjau rimtą pokalbį su žmogumi, atrakinusiu duris.

                      Mūsų žiniomis, krepšinį žaidusiųjų būryje buvo ir savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistas sportui Saulius Michailovas.

                      – Mes žaidėme vakare, kaip privatūs žmonės. Už tai mums skyrė baudas, jas sumokėjome. Daugiau nieko nekomentuosiu. Platesnės informacijos teiraukitės policijoje,– „Bičiuliui“ sakė S. Michailovas.

                      Telšių AVPK atstovė Greta Frajerytė mums sakė, kad pažeidusieji karantino taisykles nubausti pagal Administracinių pažeidimų kodekso 45 straipsnį ir sumokėjo 250 eurų baudas. Policijos atstovė sakė, jog pagal galiojančius teisės aktus pažeidusių minėtą kodeksą pavardžių viešinti negali.

                      Savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jokubauskas teigia, kad, jo žiniomis, iš pavaldinių tą vakarą krepšinį žaidė tik S. Michailovas. Tai vyko ne darbo metu, specialistas sportavo kaip privatus asmuo, ir bausti jį dar kartą nėra jokio pagrindo. Pasak direktoriaus, jei S. Michailovas ar kiti administracijos specialistai būtų žaidę darbo metu, tuomet būtų sprendžiama dėl jų nubaudimo.

1 Komentaras

  • Albinas parašė:

    Kokio darbo? Geriau visai nedirbtumėte, gal mažiau pridirbtumėte. Tokio išvogto ir praskolinto miesto dar niekad nebuvo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA