2024-06-25 (Antradienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

7 thoughts on “„Tas, kas nori mums blogo, padaro mus stipresniais“, – teigia Kelmės kultūros centro direktorius A. Arlauskas

  1. Marozas kažkoks… Tai Tytuvėnų vienuolyną sudeginot .. dabar kultūros centrą… lyg Kelmės kraštui nebūtų kur pinigų dėti… kur žiūri STT…? Ar neužteks tiems bu kapročiams deginti visų mokesčių mokėtojų pinigų..?

  2. Marozas kažkoks…Tai Tytuvėnus renovuotus sudeginot dabar kultūros centrą… lyg Kelmės kraštui nebūtų kur pinigų dėti… kur žiūri STT…? Ar neužteks tiems bukapročiams deginti visų mokesčių mokėtojų pinigų..?

  3. Tai kam tada toks seimo narys rajonui reikalingas, jeigu negali rajono merui padėti sukontaktuoti su Kultūros ministru , pagalbos dėl gaisro paramos. Žinom, kad seimo nario partijos žmonių valdžioje nėra, nei vieno ministro, tai kur gali, toks seimo narys, rajono merą nuvesti, nebent prie ministro durų pastovėti. Dauguma rajono žmonių, kaip ir Jūs direktoriau, tiki, kad po šių, savivaldos rinkimų, pasikeis rajono situacija visose srityse ir bendravimas su centrine valdžia.

  4. Viskas ir taip aišku, pinigus išvogė, o galus paslėpė pelenuose. Pas žydus tai normalu. Pradžia nusikaltimo seime!

  5. Darbuotojai išsineše i namus aparatura diagnostikai….jau kazkur girdetos istorijos ,tik ten nešė profilaktikai:):)

  6. Labai įdomu, kas to gaisro kaltininkas? Nes kolkas matosi, tik remonto brokas ir broko paslėpimas „nelaime”….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *