BIČIULIS

Alvydas GEŠTAUTAS

Praėjusį ketvirtadienį vykusiame rajono tarybos posėdyje, 10 politikų balsavus „už“, o 12 susilaikius, liko nepadidintas aštuoniais eurais įkainis už komunalinių atliekų surinkimą bei pristatymą į sąvartyną. Projekto rengėjai siūlė šį mokestį padidinti iki 56, o už žaliųjų atliekų surinkimą ir pristatymą į dumblo aikštelę nustatyti 26,02 eurų už toną įkainį.

Apie komunalinių atliekų surinkimo mokesčio didinimo peripetijas jau rašėme.

Po balsavimo administracijos direktorė Irena Sirusienė teigė, jog „Bičiulio“ korespondentas parašė, kad mokestis už buitines atliekas brangs. Ji tą neigė ir sakė, jog šiemet savivaldybė įkainių skirtumą sumokės iš sutaupytų lėšų, surinktų iš atliekų tvarkymo mokesčio. Pastebėsime, kad apie galimą šio mokesčio pabrangimą išvadas pateikė ne mūsų laikraščio korespondentas, o jo kalbinti pašnekovai – politikai.

Didesniam mokesčiui pritarė tik Socialdemokratų frakcija, o valdžioje esantys „valstiečiai“ bei opozicijos atstovai susilaikė. Taigi, valdančiųjų nuomonės išsiskyrė.

Šaltinių valdančioje koalicijoje teigimu, rajono tarybos posėdžio išvakarėse vykusiame bendrame socdemų ir „valstiečių“ frakcijų posėdyje koalicijos partnerių nuomonės išsiskyrė ir dėl papildomo pusantro arba dviejų etatų steigimo Socialinių paslaugų centre. Be to, „valstiečiai“ siūlė, kad rajono taryba, kaip Kelmės ligoninės steigėja, tartų svarų žodį dėl konfliktų, kylančių minėtoje įstaigoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
Sekantis įrašas
»
UAB ROSEBA