2024-04-24 (Trečiadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

8 thoughts on “Bendrovių jungti neskubės, o jų vadovų likimai – skirtingi

 1. Labai daug metų gyvenau prie pat bičiulio redakcijos. Nu bet blm pirmą kart skaitau jūsų straipsnį ir labai sunku suprasti ką norima pasakyti, labai jau padrikos mintys . Nuo mažens maniau „čia dirba profesionalai”.

  O apie pačią situaciją, Kelmės institucijoje ar įmonėse liūdna visur korupcija, visi žiūri, kad jiem į kišenę nubiuretų. Kažkam tik pinigai laimę suteikia, bet kai pasidomi kas turi tų pinigų daug, dažniausiai gyvenime buna apgailėtini, liūdni! Kitaip sakant gyvenimo neturi, darbas-namai, na kartais atostogų į užsienį išvaro.

  Norėtųsi ateiti į tą valdžią ir kažką pakeisti, bet kai sėdi toj valdžioj atsiprašant „seniai” iš sovietų laikų. Vienas tu jaunas žmogus nieko nepakeistum… Išvis gaila, kad didžioji žmonijos dalis gan žemo intelekto ir jiems visiškai rūpi nesvarbus dalykai…. Aišku mano ne intelektas ne 180 bet ir ne 60… Iš kitos pusės man ta politika vaikų žaidimas, kas geriau išmano taisyklės tai yra įstatymus tas mandresnis.. Bet esmė, kad dauguma tie kas turėtų juos išmanyti išvis jų nežino. Sėdi savo vietoj tik, kad sėdėti bet abejoju ar ką išmano ką turėtų išmanyti, kas yra liūdniausia….

  P.S. Naujiena man, bičiulis pelno nesiekianti organizacija(pagal domeno adresą .net). Išvis keista kaip tiek laiko vis dar gyvuoja. Ar kas nors dar skaito spausdintinius laikraščius.???….

  1. Ne tik laikraščių popierinių yra, bet ir knygų, Kęstuti, tik reikia mokėti skaityti ir rašyti!

   1. Na taip tikrai reikia mokėti skaityti. Čia turbūt ne man skirta, o KĘSTUČIUI.

    Aš turėjau omeny, ar tiek daug žmonių skaito bičiulį (popierinį) , kad yra pelninga ir galima išlaikyti patalpas ir darbuotojus.

 2. Nelabai gražu, kada lemiamus sprendimus priiminėja perbėgėliai. Iš atliekų suformuota Ildžio frakcija pasitikėjimo nekelia. Net prie socialdemokratų tokios silpnos valdančiosios nebūdavo. Todėl rajonui lemta būti reitingų gale.

 3. Pertvarkų reikėtų, bet kad dabartinėje valdžioje nėra kas tuos reikalus išmano. Patirties ir praktikos nelabai matosi. Mero komandoje taryboje visi perbėgėliai. Išmesti iš kitų partijų ir visiškai niekam tikę, o kitų nuomonės nepaisoma. Be to visų „nagai“ tik į save, todėl pertvarkymas situaciją gali dar labiau pabloginti.

 4. Negi rajono vadai bendrauja tik su savo partiečiais ir nieko nežino? Alio, gal apsižvalgykit aplink, kokiais mastais vagiama kai kuriose savivaldybės įmonėse, vieša paslaptis. Nebent su jais dalijasi, tai ir ,,nemato”. Junkit tas kontoras kuo greičiau. O kad rajonas dugne velkasi ryšių ir interesų voratinkliais apipainiotas, tai ir šio pono žurnalisto kaltės yra. Vienoj kompanijoj su bebrais, rotariečiais vis, čia tik mūsų kaime tokie ,,standartai”. Apie

  1. Nesuprantu kuo nusikaltau. Žinau, ką turite galvoje, rašydamas apie bebrus. Aš ten einu savo darbo dirbti, t y rašyti. Rotary klube nėra nei vienos savivaldybės įmonės vadovo, o klubas susijęs ne su politika, o su filantropija

 5. Norintieji kažką pakeisti yra tokio pat lygio, todėl nieko gero nebus. Geriausia būtų sudaryti neutralią komisiją, kad išanalizavusi situaciją parengtų veiksmų planą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *