2024-07-20 (Šeštadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

8 thoughts on “Ir kada žemelė bus nuo kraujo soti?

 1. Žinot, ką dabar pagalvojau? Vienas milijardierius siūlo milijoną už Putino galvą. JAV senatorius irgi kažką panašaus užšnekėjo. Ką reiškia milijonas milijardieriui? Gal mes, Lietuvos žmonės sumeskim kokį 10 mln., ką beje, jau ir vienąkart padarėme? Vien pensininkai galėtume tiek surinkti, ar ne? Suprantu…. juokas pro ašaras…

  1. Žemelei kraujo visai nereikia, gal pamiršote kas visai neseniai grobdavo prie malūno vaikus, kad jų krauju patepti savo pirmagimį. Sėdėdami neaišku kur bandote diskutuoti apie pasaulio įvykius,
   apie planuojama Putino nužudymą, panašu į apsimyžusiu latrų grandiozinį planą.
   Nėra nieko baisiau už užzombintą eilinį vartotoją. Amžina atilsi mokytoja Vagonienė sakydavo, „nieko nėra baisiau už kvailį su iniciatyva”.

   1. O kas tuos vaikus grobdavo? Ir prie kokio malūno? Ir kur jau pats, proto bokšte, sėdi, kad taip viską žinai? Ar ne apsimyžęs latras būsi, vatnike apgailėtinas?

    1. Gal ir vatnykas, nežinau ? Labai gerai pamenu, kai vaikystėje žvejodami prie Kražantės(prie užtvankos) ir matėme kaip dvi tamsios moterys tempė baltapūki vaiką į mašiną, o vakare tėvas pasakė, kad tai padarė žydai.
     Na, gal ne latras, nes geriu tik per naujuosius ir Stalino gimtadienį. Nesu proto bokštas, bet gerai žinau Pitagoro teoremą, A.Punkare reliatyvumo teorija ir t.t.

   2. Tikrai teisi ta tavo mokytoja- nieko nėra baisiau už kvailį su iniciatyva. Va toks tamstelė ir esi.

   3. Kodėl numarinote gerb. mokytoją Vagonienę? Ji gyva, gyvena A.Mackevičiaus gatvėje. Ar ir kita faktologija Tamstos opuse tėra tiek teisinga?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *