BIČIULIS

Nuo rugpjūčio 13 d. vykdoma ligonių kasų ir Lietuvos samariečių bendrijos socialinė akcija „Neskriausk silpnesnio!“.

Surengti šią akciją paskatino problemos, nustatytos atlikus ortopedijos technines priemones (OTP) gaminančių įmonių ir pacientams išduotų gaminių patikrinimus. Paaiškėjo, kad dažnai pacientams išduodamos ne individualiai jiems pritaikytos, o masinės gamybos OTP, išduodami pacientams netinkami ar nekokybiški, netgi iš viso nereikalingi gaminiai.

Manome, kad spręsdami šią problemą, turime ne tik kontroliuoti įmones, bet ir didinti žmonių sąmoningumą – skatinti juos neimti netinkamų ar nereikalingų OTP bei atiduoti turimas nenaudojamas priemones tiems, kam jų reikia.

Raginame visus prieš imant gydytojo pasiūlytą „nemokamą“ ortopedijos technikos priemonę, pagalvoti, ar Jums ji tikrai reikalinga. Jei ši mėtysis kažkur kampe, pinigai jau bus išleisti, o pacientų, kuriems tikrai jos reikia, taip ir nepasieks.

Kviečiame žmones, namuose jau turinčius Jums netinkamą ir nenaudojamą OTP, atnešti ją į teritorinę ligonių kasą, o Lietuvos samariečių bendrija pasirūpins, kad Jūsų atnešti gaminiai pasiektų tuos, kuriems jų reikia.

Šiaulių teritorinė ligonių kasa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Prieš tai buvęs įrašas
«
UAB ROSEBA