2024-04-24 (Trečiadienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

4 thoughts on “Meras imasi spaudos kontrolės?

  1. Šiaip tai nuo viršūnės iki žemumų totali gėda. Lyderis seimo narys, pašalintas iš savo įkurtos partijos. Jo darbo seime statistika visiškai tuščia. Visur vien intrigos ir nieko konkretaus. Jo statytiniai savivaldybėje palikti likimo valiai. Be patirties, be sugebėjimų, žmonės „pimpačkiukais“ vadina. Kiekvieną dieną didesni ir mažesni įstatymų pažeidimai. Na tikrai, niekada tokio bardako nėra buvę. Tai už ką balsavom, ko tikėjomės nei su žiburiu nerasi… Nežinau, už tokį nuopuolį ar atsakomybę prisiims kas, ar išsilakstys be jokios gėdos jausmo…

  2. „Reglamento 3.3 punktas įtvirtina, kad meras – Savivaldybės vykdomoji institucija (Savivaldybės vadovas), turinti Savivaldybės valdžios ir viešojo administravimo įgaliojimus, atsakinga už įstatymų, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimų ir Tarybos sprendimų tiesioginį įgyvendinimą. Atsižvelgiant į tai, pažymime, kad Komiteto metu meras Ildefonsas Petkevičius atkreipė Komisijoje dalyvavusių asmenų dėmesį į aukščiau nurodytas Reglamento nuostatas”.
    Meras nėra Tarybos narys, todėl Tarybos komitetų posėdžiuose dalyvauja kaip svečias, t.y. tokiomis pat teisėmis, kaip ir žurnalistas. Todėl ir jam, kaip žurnalistui, prieš kalbant, klausiant, ar nereikėtų atsiklausti visų Tarybos narių?

  3. Kelmė mažas miestelis. Visi, visus pažįsta, todėl nesunku suvokti ką ir kaip į žurnalistų klausimus gali atsakyti kai kurie tarybos nariai. Valdančioji dauguma suformuota iš bet ko, daugelio gebėjimai labai prasti. Nemaža dalis jų dėl žemo gebėjimų lygio ir kitų visuomenę piktinusių priežasčių pašalinti išeilės politinių organizacijų taip ir nepritapo, netobulėjo tik imitavo kąžkokius gebėjimus. Nesitikėkite iš jų atsakymų, nes nerišliai pralementi ir tai nelabai sugebama, o kai kurie net lietuvių kalbos taip ir neišmoko….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *