2022-06-28 (Antradienis)         Kelmės rajono laikraštis     ISSN 1648-0155

25 thoughts on “Nedarbingumas netrukdo dalyvauti renginiuose?

 1. Gal galėtų kas pakomentuoti, kodėl oficialiame Kelmės savivaldybės puslapyje nėra naujojo mero darbotvarkės. Labai svarbu, kad darbotvarkė atitiktų valstybės merams suteiktus įgaliojimus. Kitas neaiškumas, kodėl naujasis meras reklamuojasi kažkokiame neaiškios kilmės ir reputacijos internetiniame puslapyje. Daugeliui kyla įtarimas, kad oficialus savivaldybės vadovas sąveikauja su galimai nusikalstama internetine svetaine, kurioje ištrinami nepalankūs komentarai, blokuojami neįtinkantys komentatoriai, talpinami žinomų veikėjų komentarai su daugybinėmis klaidomis, kur daug melo ir šmeižto. Gal tai jau kolūkis, o gal tai taps gyvenimo norma?

 2. Kai gerai pasižiūri, tai tie Petkevičiaus pergalės rezultatai yra apgailėtini. Pažiūrėkim į VRK statistiką: rinkimuose dalyvavo 6939 rinkėjai, iš kurių tik 4774 balsavo už Petkevičių. Tuo tarpu rinkėjų rajone yra beveik 24 tūkst. Taigi, nuo 4774 rinkusiųjų laimėti Petkevičiaus procentai yra apgailėtini.

 3. Ačiū Bičiulio gerbėjams už komentarus. Jų labai trūko prieš mero rinkimus, nes seimo nario remiami agitaciniai puslapiai neigiamus komentarus trynė, palikdami tik pataikūniškus. Todėl viešoje erdvėje susidarė iškreiptas ir rinkėjus klaidinantis vaizdas. Jeigu rinkėjai būtų gavę visą informaciją, manau rinkimų rezultatai būtų buvę kitokie.

 4. Gal ir nieko tokio, kad žmogus negaluodamas dirba. Dažnas mūsų, kol ne mirtinas ligonis, krutam. Bet „Sodra“ pinigų mums už tą krutėjimą nemoka. Bėda ta, kad save politikais vadiną „fruktai“, kalba apie teisingumą, o patys, vos priėję prie lovio, į jį sukrinta iki ausų. Netgi nuo pirmos dienos.

 5. Duoda Kestutis. Anksciau prie Zuoko trynesi, Dabar Zemaitaitis Zodziu, kur kasnis sotesnis, tam ir tarnauju.

 6. Vėzdas taip aktyviai kovojo už teisybę rajone, kad net pamiršo, kad pats labai pažeidžiamas yra. Įdomu kaip reaguos darbdavys LR Seimas, Sodra, Trijų muškietininkų partija, Savivaldybės taryba.

 7. Na ir kas kad žmogus sirgdamas dirba? Gal geriau, nei sveikam vidury baltos dienos kyšius imt? Geda, nebeturit kur prisiknist

  1. Laikas vėzdui ruginiui rimtai pasgydyti, nes dar vidurius paleis ir bus apsi… miestietis.

 8. O aš tai laukiu „Sodros’ komentaro: įdomu, kiek Biliui teks grąžinti neteisėtai gautų nedarbingumo išmokų. Mielas „Bičiuli“, pasirūpink, kad neišsisuktų.

 9. Ačiū už užuojautą, bet kur visų mūsų akys, jei tik tokią valdžią išsirinkome? Ar dabar jau kasdien ir stebins mus vis naujais nuotykiais iki kadencijos pabaigos? Sakot, Lekšas nematė. Bet kad ir Petkevičius „nematė“. Ir gal net „nežino“, kad protokolai klastojami? Juk būtent Petkevičius dabar yra Tarybos galva. Tikrai būtų naudinga pono mero komentarą išgirsti.

 10. Ko jūs prie pediatro kabinėjatės. Žmogus dabarką geriausiai gali, tai tik mašiną ant šaligatvio numest. Nu bet juk jiem galima, kaip ir ponui Biliui. „Mes valdžia!!“

 11. Jeigu čia teisybė, tai kur daktaro Lekśo akys? Prie rusų tai lakstė po kaimus, kolchoznikus tikrino, ar boba su biuleteniu savo daržiuko neravi, karvikės nemelžia, o dabar kaip? Kai pažiūri į kopūstienę fb, tai tarybos narys visai nekaip atrodo. Ar sveikatai neatlieps?

  1. Kur ne kaip?! Šypsosi. Kumpiuką ar kažką panašaus ragauja. Laimingas – valdžioje! O daktaras pensijon politinėn gal rengiasi jau. 70 metų senokai sukako. Pats laikas būtų “jaunimui” užleist.

 12. Pastabesni kelmiškiai matė, kad Bilius posėdžio metu sedėjo tarybos nariui skirtoje vietoje ir sėkmingai balsavo su visais tarybos nariais.

 13. Tai pirmas Mero parašas ant suklastoto protokolo.
  Nejaugi Ildis ir Žemaitaitis nežinojo, kad Kęstutis turi nedarbingumą.
  O tarybos posėdžių balsų skaičiavimo pirmininkas ar ne Albertas Brazas?
  Įspudinga pradžia.
  Laukiame Mero komentaro.

 14. Kam tas Seimo juristas? Pats Žemaitis juristas ir dar iš Seimo. Bet jam kažkodėl nekliuvo Biliaus zylionės.

 15. Tai jau ir Tarybos protokolai klastojami? Tarybos narys dalyvauja posėdyje, bet protokole rodomas kaip nedalyvavęs? Klastojama net tuomet, kai Bilius nurodė nežymėjimo priežastį? Na ir šutvė susirinko (pypt-pypt-pypt).

  1. Tai, kad Tarybos protokolai klastojami – tai jau ne naujiena. Surašo po posėdžio ką nori ir kaip nori.

 16. Olialia… Kaip diena, taip naujiena iš naujojo mero gyvenimo. Štai su kokiais bendražygiais jis į sostą sėdo… Pasiimu nedarbingumo lapelį ir barstau gėlytes ant tako, vedančio į mero sostą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.